Connect
To Top

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege za darmo!

Promocja obowiązuje od 16 do 19 listopada.

Ubisoft przychodzi z promocją i w okresie od 16 do 19 listopada, gra Tom Clancy’s Rainbow Six Siege będzie dostępny za darmo. Tym samym producent próbuje zwrócić większą uwagę użytkowników na ten tytuł.

Oczywiście użytkownik będzie posiadał dostęp do pełnej wersji gry i dość sporo czasu na rozgrywkę. Gra będzie udostępniona przez 5 dni i w tym czasie będzie musiała do siebie przekonać użytkownika. Gra Tom Clancy’s Rainbow Six będzie dostępna na wszystkie popularne platformy – będą mogli ją pobrać użytkownicy komputerów PC oraz konsol Microsoft Xbox One oraz Sony PlayStation 4. Dodatkowo, od 16 aż do 27 listopada, cena pełnej wersji gry będzie obniżona aż o 60%. Warto zaznaczyć, że postępy z gry, które zdążymy osiągnąć podczas tych 5 dni zostaną zachowane.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege to gra z gatunku FPS, którą wydało studio Ubisoftu Montreal. Jest to kolejna odsłona kultowej już serii Tom Clancy’s, która koncentruje się na walce terrorystów z policjantami. Gra miała swoją premierę 1 grudnia 2015 roku, jednak dalej potrafi przysporzyć wiele emocji podczas rozgrywki. Jeśli nie graliście wcześniej w tytuł z serii Tom Clancy’s, to warto przetestować cześć udostępnioną przez Ubisoft.

20 listopada pojawi się również nowa aktualizacja, Operation White Noise, która zawierać będzie trzech nowych operatorów – dwóch z południowokoreańskiego 707. Batalionu do Zadań Specjalnych oraz jednego z polskiego GROMu. Dodatkowo aktualizacja będzie zawierać nową mapę.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 + 9 =

More in Gaming - news

%d bloggers like this: