Connect
To Top

Kto przekroczy barierę 3 mld wyświetleń na YouTube?

Trzy miliardy wyświetleń filmu. Który scenarzysta o tym nie marzy? Dzięki YouTube twórcy wideo mogą dotrzeć do bardzo dużej widowni. Niebawem filmy przekroczą barierę 3 mld wyświetleń. Który zrobi to jako pierwszy? Jest kilku kandydatów.

Teledyski królują w rankingu

Według rankingu, który ukazuje popularność filmów, na YouTube królują głównie teledyski. W pierwszej piętnastce jest zaledwie jeden materiał, który nie został opublikowany przez muzyka. To bajka stworzona przez Rosjan i opublikowana na początku 2012 roku. Warto również wspomnieć, że aż piętnaście filmów z zestawienia posiada już ponad dwa miliardy wyświetleń. Trzy produkcje mają największe szanse przekroczyć barierę trzech milionów jako pierwsze.

Gangnam Style, Despacito, See You Again. To oni są najbliżej 3 mld odsłon na YouTube

Raczej nie jest dla nikogo zaskoczeniem, że o pierwsze miejsce w rankingu bije się teledysk zespołu Psy. To właśnie Gangnam Style jako pierwszy przekroczył barierę miliarda, a także dwóch miliardów odsłon. Wydaje się nam jednak, że popularność tego utworu mija. Dlatego też uważamy, że trzy miliardy osiągnie inny teledysk. See You Again to piosenka Wiz Khalifa oraz Charlie Puth, która należy do soundtracku do filmu Szybcy i Wściekli 7. Film był opublikowany w kwietniu 2015.

Największym przyrostem odsłon może pochwalić się teledysk do utworu Despacito. Czy to właśnie piosenka, którą zaprezentował Luis Fonsi i Daddy Yankee zdobędzie jako pierwsza 3 mld? To całkiem możliwe, ponieważ w pierwszej 15-tce jest to najnowszy film, który cały czas jest na topie. Ciągła popularność tego utworu sprawia, że prawdopodobnie jako pierwszy osiągnie wynik tak dużej liczby odsłon.

Pełny ranking najpopularniejszych filmów z YouTube znajdziecie na Wikipedii.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × three =

More in Internet - news

%d bloggers like this: