Connect
To Top

Ascom Telligence – nowa jakość usług personelu medycznego

Ascom wprowadził na rynek Europy, Azji i Bliskiego Wschodu zaawansowany system reagowania na potrzeby pacjentów – Ascom Telligence. Oznacza to znaczący wzrost poprawy opieki oraz wsparcie efektywnego odpowiadania na wezwania w szpitalnych salach.

System Ascom Telligence, działający w ramach platformy Ascom Healthcare, stanowi rewolucyjne narzędzie pracy dla pielęgniarek i lekarzy w zakresie komunikowania się z pacjentami, które eliminuje niską efektywność starszych systemów przywoławczych. Ascom Telligence zbudowany został w oparciu o doświadczenie i wiedzę kliniczną zdobytą podczas realizacji ponad 100 000 instalacji medycznych na całym świecie. Zaprojektowano go tak, aby sprostać rosnącym obciążeniom personelu pielęgniarskiego i wymagań dotyczących opieki nad pacjentem, co jednocześnie przyczynia się do oszczędności czasu personelu medycznego (zmniejszenie ilości kilometrów pokonanych w codziennych aktywnościach) i czyni jego pracę bardziej wydajną.

Zaawansowany system reagowania na potrzeby pacjenta umożliwia:

– Usprawnioną komunikację i współpracę, zaprojektowaną w celu uproszczenia dystrybucji informacji w szpitalu i zmniejszenia ryzyka błędów.

– Zautomatyzowanie protokołów klinicznych i lepszy przepływ informacji dotyczących stanu pacjenta, co prowadzi do poprawy wydajności i pozwala poświęcić pacjentowi więcej czasu.

– Wzmocnienie pozycji pacjentów poprzez szybsze przekazywanie informacji o stanie zdrowia do personelu medycznego, co optymalizuje czas reakcji i zwiększa poczucie komfortu pacjentów.

Wprowadziliśmy Ascom Telligence, aby zwiększyć dostępność nowoczesnych rozwiązań do organizacji pracy i jej przepływów w branży medycznej. System ten z powodzeniem wykorzystywany jest już w Ameryce Północnej, a teraz wkracza do Europy, Azji i na inne rozwijające się rynki – mówi Patrick Van Ryzin, wiceprezes Ascom Patient Systems. – Wykorzystaliśmy zalety sprawdzonej platformy i udoskonaliliśmy je rewolucyjnymi elementami, zaprojektowanymi specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb szpitali na całym świecie. Angażując klientów bezpośrednio w proces opracowywania produktów, Ascom jest w stanie dostarczyć funkcjonalne rozwiązania, które pomagają zorganizować efektywną pracę w branży opieki zdrowotnej.

Tylko Ascom potrafi dostarczyć w pełni zintegrowaną, działającą w krytycznych sytuacjach platformę komunikacyjną, która wykorzystuje mocne strony naszego systemu przygotowanego dla pielęgniarek, oprogramowania i rozwiązań mobilnych – dodaje ClaesÖdman, Chief Operating Officer.

Więcej o Ascom na stronie: www.ascomwireless.pl

O KONTEL

Firma KONTEL jest jedynym dystrybutorem Ascom w Polsce, jednym z największych rodzimych dystrybutorów rozwiązań IT oraz sprzętu audio i wideo, w tym profesjonalnych urządzeń konferencyjnych. Aktualnie portfolio dystrybutora tworzy prawie 30 renomowanych marek, między innymi Plantronics, ClearOne, Konftel, RTX, Yealink. W ofercie znalazły się także m.in. systemy wideokonferencyjne, profesjonalne nagłośnienie, fax-serwery, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth do różnorodnych zastosowań oraz akcesoria dla graczy. Firma KONTEL jest laureatem prestiżowych wyróżnień w branży IT, między innymi EmergingMarketsDistributor of the Year, przyznanego przez firmę Plantronics. Więcej na www.kontel.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

six + 11 =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: