Connect
To Top

Asustor zaprasza na Computex 2019

Producent zapowiada, że podczas tegorocznych targów w Taipei zobaczymy kilka nowości. Wśród nich znajdą się rozwiązania zarówno biznesowe, jak i konsumenckie.

Doroczne targi Computex rozpoczną się tym razem 28 maja i potrwają do 1 czerwca b.r. Podczas imprezy zostaną zaprezentowane dwa nowe modele dla entuzjastów. Nimbustor 2 i Nimbustor 4, bo o nich mowa, to NAS-y z dwoma portami 2,5 Gigabit. Seria Nimbustor wykorzystuje dwurdzeniowe lub czterordzeniowe procesory Intel Celeron Gemini Lake oraz pamięć DDR4. Stylistyka nowej linii NAS-ów nie bez przyczyny przypomina tę, którą znamy z urządzeń dla graczy. Asustor słusznie przypomina, że komputerowi entuzjaści są często także częścią społeczności graczy.

Podczas targów Asustor pokaże również dwa urządzenia NAS klasy biznesowej oraz dwa kolejne, zaprojektowane z myślą o zastosowaniu w dużych korporacjach. Cabinetstor 8 i 10 napędzane procesorami Intel Atom Denverton (seria C3000) wyposażono w 4 GB pamięci DDR4 SO-DIMM, dwa porty 2,5 Gigabit Ethernet i dwa porty 10 Gigabit Ethernet. Dla bardziej wymagających Asustor przygotował modele Lockerstor 8 i 10. Te, napędzane procesorami, które doskonale znamy z komputerów osobistych, oferują olbrzymią jak na urządzenia typu NAS wydajność. Dysponują 8 GB pamięci DDR4 SODIMM, a ich wyposażenie w interfejsy obejmuje trzy porty 2,5 Gigabit Ethernet i pojedynczy 10-Gigabit Ethernet. Wszystkie cztery modele obsługują po dwa dyski SSD M.2 SATA lub NVMe.

Strefa, w której można będzie zobaczyć te i inne urządzenia Asustor znajdować się będzie w hali 1, 4F targów Taipei Nangang, stanowisko M0410 współdzielone z Asusem.

 

Źródło: Entrymedia, Asustor

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four × three =

More in Aktualności

%d bloggers like this: