Connect
To Top

Audio Video Show: SONY PROFESSIONAL na Stadionie PGE Narodowym

Sky box 111 poziom 1
Warszawa  8 – 10 listopada 2019 r.

 

Już za kilka dni rozpoczyna się największa tego typu wystawa w Polsce. Przy wejściu do Sky box 111 na poziomie 1. na Stadionie PGE Narodowym gości będzie witał imponujący OLED – BRAVIA MASTER Series FWD-55A9G/T. Utrzymany w minimalistycznej stylistyce robi wrażenie nie tylko niezrównaną jakością obrazu ale także mocnym, kinowym dźwiękiem. A to tylko delikatna zapowiedź atrakcji przygotowanych przez zespół Sony Professional i Nautilus.

 

Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej – Jan Paweł Pełech, Absolwent Wydziału Operatorskiego PWSFTviT w Łodzi. Autor i współautor zdjęć do ponad 60 filmów dokumentalnych, wielu seriali dokumentalnych i reportaży opowie o zarządzaniu kolorem – w sobotę i niedzielę o godz. 14:00

Dla fanów gier i symulatorów przygotowano kokpit Nacon z kierownicą Thrustmaster I konsolą PlayStation Pro – będzie można spróbować swoich sił w Gran Turismo Sport.

Dla fanów wielkiego obrazu – projektory do kina domowego Sony z serii VPL-VW – bez tajemnic. Z możliwością testowania i rozmowy z ekspertami.

Audio Show 2019 startuje o 12:00 w piątek 8 listopada, a kończy się w niedzielę 10 listopada o godz. 18:00. Bilet w cenie 40 zł upoważnia do wstępu w dniu jego datowania. Dostępne są też bilety trzydniowe w cenie 60 zł. Młodzież do lat 16 – wstęp wolny. Płatność w kasach jest realizowana wyłącznie gotówkowo.

Sony Professional / Nautilus Lokalizacja:

Stadion PGE Narodowy

Sala: Sky box 111 poziom 1

 

Wystawa Audio Video Show 2019 otwarta będzie w następujących dniach i godzinach:

Piątek 8 listopada 2019 – 12.00 – 20.00

Sobota 9 listopada 2019 – 10.00 – 20.00

Niedziela 10 listopada 2019 – 10.00 – 18.00
Informacja o Sony Corporation

Sony Corporation to firma twórczej rozrywki opartej na solidnych fundamentach technologicznych. Działając na rynku gier, serwisów sieciowych, muzyki, filmów, elektroniki, urządzeń półprzewodnikowych i usług finansowych, Sony stawia sobie za cel wypełnianie świata emocjami dzięki potencjałowi kreatywności i technologii.

 

Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://www.sony.net/

 

Informacja o Sony Professional Solutions

Sony Professional Solutions, będące częścią Sony Corporation, pomaga profesjonalistom w urzeczywistnianiu ich wizji poprzez uwalnianie olbrzymiej energii drzemiącej w obrazie. Firma Sony doskonale łączy innowacyjne technologie z dogłębną znajomością branży. Współpracuje z podmiotami z różnych sektorów, między innymi mediów i produkcji studyjnej, sportu, służby zdrowia, biznesu, edukacji i produkcji filmowej, by dostarczać swoim klientom najlepsze na rynku, rozwojowe rozwiązania. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu oraz współpracy z zaufanymi i uznanymi partnerami technologicznymi Sony oferuje bogaty wachlarz kompetencji, produktów i usług, które stanowią prawdziwą wartość dla firm oraz źródło informacji, wiedzy i inspiracji dla klientów.

 

Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://pro.sony.eu

More in Audio Foto Wideo - news

%d bloggers like this: