Connect
To Top

Auralic – Nowe rozwiązanie HTML5

AURALIC Limited przygotował dla klientów innych platform systemowych niż Apple IOS, możliwość korzystania ze swoich urządzeń z poziomu przeglądarki internetowej. Możliwość ta dotyczy wszystkich modeli producenta.

AURALIC – Nowe rozwiązanie HTML5 – dostęp z poziomu Androida i Windowsa

AURALIC Limited przygotował dla klientów innych platform systemowych niż Apple IOS, możliwość korzystania ze swoich urządzeń z poziomu przeglądarki internetowej. Możliwość ta dotyczy wszystkich modeli producenta.

Od maja 2017 aplikacja DS Lightning dostępna jest z poziomu urządzeń działających na Androidzie, Linuxie czy Windowsie. Aplikacja oparta na technologii HTML5 działa z poziomu każdej przeglądarki internetowej.

Wystarczy wprowadzić adres IP naszego urządzenia AURALIC aby dostać się do panelu konfiguracyjnego oraz ustawień samego urządzenia. Użytkownik może dokonać wszelkich konfiguracji oraz potrzebnych zmian w obsłudze. Sama obsługa streamingu odbywa się już przy pomocy dostępnych powszechnie aplikacji. Producent zaleca wybór aplikacji BubbleDS ,ale równie dobrze może to być inne oprogramowanie jak np. Linn Kazoo czy Kinsky. Aplikacje dostępne są na platformie GooglePlay.

Pojawienie się wersji web zbiegło się z udostępnieniem przez producenta wersję 5.0 beta aplikacji DS Lightning na systemy IOS. Każdy użytkownik może zgłosić się do testów i zacząć używać jej natychmiast.

Nowa aplikacja poprawia wiele błędów, ale jeszcze więcej wprowadza nowości i ulepszeń. Wzbogacono funkcje oraz silnik przetwarzania dźwięku, wprowadzono obsługę MQA oraz ROON dla Auralic Mini. Poszerzyła się funkcjonalność obsługi bibliotek oraz szybkość działania. Dodano wiele ciekawych i przydatnych opcji, które powinny ułatwić i uprzyjemnić prace z produktami AURALIC. Więcej szczegółów na temat zmian i nowości w aplikacji DS Lightning można znaleźć na stronie producenta pod linkiem: http://support.auralic.com/hc/en-us/articles/221252547-Beta-Firmware-Release-Notice

Wszelkie aktualizacje dla użytkowników urządzeń AURALIC są oczywiście bezpłatne.

Produkty AURALIC można kupić w wybranych sklepach, a także odsłuchać w sklepach Audiokracja w Polsce.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four × five =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: