Connect
To Top

AVerMedia zaprasza na Computex 2019

Ponad setka wystawców z całego świata odwiedzi Tajpej. Wśród nich oczywiście nie może zabraknąć firmy AVerMedia. Computex to wydarzenie, które należy śledzić, co roku, jeśli interesują Was nowinki ze świata technologii komputerowych.

Computex 2019, odbywający się w dniach 28 maj – 1 czerwiec, będzie wydarzeniem obowiązkowym dla wszystkich entuzjastów technologii. Wśród tuzów branży pokroju AMD i Intela nie mogło oczywiście zabraknąć AVerMedii. Firma, od lat specjalizująca się w sprzęcie oraz oprogramowaniu do przechwytywania obrazu i rozwiązań transmisji wideo, na tegoroczne targi zaplanowała garść nowinek.

 

Oczywiście, AVerMedia nie odsłania wszystkich kart tuż przed imprezą, ale już teraz znamy część produktów, które zostaną zaprezentowane podczas pięciodniowych targów. Sztandarową ofertą programu będą Grabbery cechujące się bardzo niskimi opóźnieniami. Wśród urządzeń USB, mogących przechwytywać obraz 4K, zobaczymy także rozwiązania dla interfejsu PCIe, Mini PCIe, jak również M.2.

 

Firma zaprezentuje również swoje najnowsze rozwiązanie AVerAI Box PC. Jest to gotowa platforma zaprojektowana z myślą o kompaktowych rozwiązaniach NVIDIA Jetson TX1, TX2, Xavier i najnowszym module Nano. Jetson Nano umożliwiają opracowanie niewielkich, niedrogich i energooszczędnych systemów SI. Jest to wstęp do Internetu rzeczy, włącznie z sieciowymi rejestratorami obrazu (NVR), domowymi robotami i inteligentnymi bramkami o pełnych możliwościach analitycznych.

 

Oprócz tego zobaczymy nowe narzędzia pomocne w nagrywaniu i strumieniowaniu wideo w jeszcze lepszej jakości, jak również rozwiązania pomocne choćby w edukacji. AVerMedia będzie dostępna dla wszystkich gości w Taipei Nangang Exhibition Center (stoisko L1101a/ Hall 1, 4F).

 

 

Źródło: Entrymedia, AVerMedia

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

six + twenty =

More in Aktualności

 • AURALiC ALTAIR G1 – kontynuacja serii

  AURALiC ALTAIR G1 – kontynuacja serii Potwierdzając swoją reputację w zakresie projektowania źródeł cyfrowych o najwyższych osiągach, AURALiC zaprezentował na targach Hi-End...

  MIP24 maja 2019
 • Sankcje – Google blokuje aktualizacje androida dla Huawei

  Główny analityk zagrożeń mobilnych G DATA Alexander Burris ocenia decyzję Google o wstrzymaniu aktualizacji systemu mobilnego Android dla użytkowników urządzeń Huawei....

  FL GROUP24 maja 2019
 • Fostex TH-909 Sapphire Blue

  Fostex TH-909 Sapphire Blue ANNIVERSARY LIMITED EDITION Po bardzo udanej limitowanej serii Sapphire Blue słuchawek TH-900 mk2, która okazała się być...

  MIP24 maja 2019
%d bloggers like this: