Connect
To Top

W Battlefield 1 zagramy w nocy!

Mapa Nivelle Nights pojawi się w grze Battlefield 1. Będzie to kolejna trakcja dla graczy od DICE. Walki będą toczyć się przy Chemin des Dames.

Battlefield 1 Nivelle Nights

Fani gry Battlefield 1 będą wkrótce mogli zagrać w na mapie Nivelle Nights, która jak sama nazwa mówi będzie rozgrywała się pod osłoną nocy. Cieszy fakt rozwoju gry. Walki będą toczyć się przy Chemin des Dames z roku 1917. Co ważne, mapa będzie udostępniona posiadaczom Przepustki Premium. Warto również dodać, że kilka dni temu producent poinformował o tym, że gracze wyruszą na front wschodni. Duża liczba graczy powoduje, że producent gry stara się wprowadzać coraz więcej urozmaiceń.

Jak wygląda nocna potyczka? Sprawdźcie krótkie wideo, które prezentujemy poniżej:

Nad polami bitew w okolicach Malmaison i Soupir zapada zmrok, a francuskie i niemieckie baterie przygotowują się do wspierania swych żołnierzy na spornych terenach. Księżyc, światła reflektorów i ogień artylerii rozświetla nocne niebo, ukazując sieć okopów. Utrzymaj się i walcz z wrogiem o każdy centymetr. Strategia i gra drużynowa pozwolą wygrać z wrogiem, który ich nie używa.

More in Gaming - news

 • Nowa klawiatura dla graczy – SteelSeries Apex M750

  SteelSeries Apex M750 Znany producent sprzętu dla graczy zapowiedział wprowadzenie do swojej oferty nowej klawiatury mechanicznej – SteelSeries Apex M750. Jest...

  Daniel Laskowski16 sierpnia 2017
 • Kozacy 3 doczekał się DLC

  Już niebawem, bo 24 sierpnia zostanie wydany dodatek do gry Kozacy 3. Będzie nazywał się The Golden Age. Oznacza to, że...

  Daniel Laskowski4 sierpnia 2017
 • Nowe Brothers in Arms w produkcji

  Informacja ta powinna ucieszyć fanów serii - nowe Brothers in Arms właśnie trafiło do produkcji.

  Karol Snopek15 czerwca 2017