Connect
To Top

W Battlefield 1 zagramy w nocy!

Mapa Nivelle Nights pojawi się w grze Battlefield 1. Będzie to kolejna trakcja dla graczy od DICE. Walki będą toczyć się przy Chemin des Dames.

Battlefield 1 Nivelle Nights

Fani gry Battlefield 1 będą wkrótce mogli zagrać w na mapie Nivelle Nights, która jak sama nazwa mówi będzie rozgrywała się pod osłoną nocy. Cieszy fakt rozwoju gry. Walki będą toczyć się przy Chemin des Dames z roku 1917. Co ważne, mapa będzie udostępniona posiadaczom Przepustki Premium. Warto również dodać, że kilka dni temu producent poinformował o tym, że gracze wyruszą na front wschodni. Duża liczba graczy powoduje, że producent gry stara się wprowadzać coraz więcej urozmaiceń.

Jak wygląda nocna potyczka? Sprawdźcie krótkie wideo, które prezentujemy poniżej:

Nad polami bitew w okolicach Malmaison i Soupir zapada zmrok, a francuskie i niemieckie baterie przygotowują się do wspierania swych żołnierzy na spornych terenach. Księżyc, światła reflektorów i ogień artylerii rozświetla nocne niebo, ukazując sieć okopów. Utrzymaj się i walcz z wrogiem o każdy centymetr. Strategia i gra drużynowa pozwolą wygrać z wrogiem, który ich nie używa.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two × 5 =

More in Gaming - news

%d bloggers like this: