Connect
To Top

BenQ ST750K i ST860K – 75 i 86 calowe panele 4K UHD z Androidem do cyfrowej reklamy i informacji

Monitory mają rozdzielczość 4K UHD (3840×2160), kontrast 1200:1 i jasność 450 oraz 400 nitów.
Praktyczne wykorzystanie monitorów ułatwia wbudowany Android™ OS, system zarządzania z sygnalizacją awarii (MDA) oraz autorskie oprogramowanie BenQ X-Sign 2.0 do tworzenia i zarządzania wyświetlaniem treści – nagrodzone 2018 iF Design Award.
Obydwa monitory dostępne będą w Polsce od lipca br. Cena nie jest jeszcze ustalona. Gwarancja 36 miesięcy z możliwością naprawy w miejscu instalacji (On Site Repair).

BenQ wprowadza na polski rynek dwa nowe wielkoformatowe monitory z podświetlaniem LED o żywotności do 30 tys. godzin pracy – modele ST750 i ST860 o przekątnej odpowiednio 75 i 86 cali, rozdzielczości 4K UHD (3840 x 2160), kontraście 1200:1 i jasności 450 nitów (cd/m2) mniejszy oraz 400 nitów – większy. Monitory przeznaczone są przede wszystkim do zastosowań w cyfrowej informacji i reklamie tzw. Digital Signage, zaprojektowano je do pracy w temperaturze 0-40°C, mniejszy w położeniu poziomym (landscape), a większy w poziomie i w pionie (landscape/portrait).

Praktyczne wykorzystanie monitorów ułatwia wbudowany Android™ OS, system zarządzania z sygnalizacją awarii (MDA) oraz autorskie oprogramowanie BenQ X-Sign 2.0 do tworzenia i zarządzania wyświetlaniem treści – nagrodzone 2018 iF Design Award.

Panele mają wbudowane po dwa głośniki oraz wiele gniazd wejściowych i wyjściowych m.in. 4xUSB (z funkcją Playback), 3xHDMI, Video out, composit vdeo-in, LAN (RJ45).

X-Sign – tworzenie i zarządzanie wyświetlanymi treściami

X-Sign 2.0 to system zaprojektowany przez BenQ pod kątem łatwości i wygody obsługi, który daje użytkownikom możliwość tworzenia, planowania, dystrybucji i monitorowania zawartości wyświetlanej na wielu monitorach tworzących system informacyjny czy reklamowy. Ponieważ X-Sign nie wymaga konfiguracji serwera i oferuje wiele opcji dostarczania treści, może być rozbudowywany wraz z rozwijającą się firmą, wymagając jednocześnie minimalnego zaangażowani ludzi i zasobów do jego utrzymania i zarządzania. BenQ X-Sign zdobył w tym roku prestiżową nagrodę 2018 iF DESIGN AWARD w kategorii Service Design/UX. Więcej o BenQ X-Sign: https://business-display.benq.com/en/findproduct/signage/software/x-sign.html

140 szablonów, zdjęć i materiałów wideo

W systemie X-Sign 2.0 wbudowanych jest 140 gotowych szablonów pozwalających nawet początkującemu użytkownikowi na bardzo szybkie tworzenie struktur atrakcyjnych treści (np. prezentacji produktów). Dodatkowo dostępnych jest wiele zdjęć i materiałów wideo w rozdzielczości 4K.

QR kody – interakcja i analityka

X-Sign zawiera również narzędzia do tworzenia i wyświetlania kodów QR oraz do analizy interakcji użytkownika z treściami, które są udostępniane po zeskanowaniu kodu QR.

Dystrybutorami monitorów interaktywnych BenQ są:
AB S.A. i ABC Data S.A.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

16 − ten =

More in Aktualności

%d bloggers like this: