Connect
To Top

BenQ: trzy nowe, 43, 49 i 55 calowe hartowane panele dotykowe FullHD do całodobowej cyfrowej informacji i reklamy

BenQ IL430, IL490 i IL550 to najnowsze trzy monitory uzupełniające rodzinę IL, zaprojektowaną do zastosowań w cyfrowej informacji i reklamie (Digital Signage).
Monitory mają rozdzielczość Full HD, dużą jasność 450 nitów, wysoki kontrast 1100:1, przystosowane są do instalacji w pionie i poziomie oraz do pracy ciągłej (24/7) w temperaturze 0-40°C. Żywotność podświetlenia LED to 50 tys. godzin pracy. Monitory mają zainstalowany system Android i dostarczane są z autorskim oprogramowaniem BenQ X-Sign 2.0 – nagrodzonym 2018 iF Design Award – do tworzenia i zarządzania wyświetlaniem treści.

Ekrany rozpoznają 10 punktów jednoczesnego dotyku, dla bezpieczeństwa matrycę pokrywa 4 mm hartowane szkło z powłoką antyodblaskową. Monitory mają wbudowane po dwa 10 W głośniki i wiele gniazd połączeniowych m.in. D-sub, HDMI, DVI-D, Display Port, USB-A i RJ45, RS232.

Monitory dostępne są już w Polsce. Cena nie jest jeszcze ustalona. Gwarancja 36 miesięcy z możliwością naprawy w miejscu instalacji (On Site Repair).

Parametry i zdjęcia:
https://business-display.benq.com/en/findproduct/signage/interactive/il430.html
https://business-display.benq.com/en/findproduct/signage/interactive/il490.html
https://business-display.benq.com/en/findproduct/signage/interactive/il550.html

BenQ wprowadza na polski rynek trzy nowe interaktywne, wielkoformatowe monitory dotykowe z podświetlaniem LED – modele IL430, IL490 i IL550 o przekątnej odpowiednio 43, 49 i 55 cali, rozdzielczości Full HD (1920×1080) i jasności 450 nitów (cd/m2). Monitory przeznaczone są przede wszystkim do zastosowań w cyfrowej informacji i reklamie tzw. Digital Signage, zaprojektowano je do pracy ciągłej – mogą pracować w reżimie 24/7 w temperaturze 0-40°C.

Precyzyjny, 10 punktowy dotyk i wygoda obsługi

Technologia IR Touch umożliwia rozpoznawanie jednoczesnego dotyku w 10 punktach ekranu z dokładnością ±2,5 mm (32 767 x 32 767 punktów) co w praktyce umożliwia jednoczesną pracę kilku osób – co znacznie rozszerza możliwości zastosowań.

Podłączanie różnych źródeł sygnału umożliwia wiele gniazd są to m.in.: D-sub, HDMI, DVI-D, Display Port. Natomiast gniazda RJ45 I RS232 umożliwiają prostą integrację z systemami sterowania, np. systemami BMS (Building Management System – system zarządzania budynkiem).

Bezpieczeństwo i doskonały obraz

Dla bezpieczeństwa, szczególnie w miejscach publicznych, matryce monitorów pokrywa 4 mm hartowane szkło, pokryte powłoką antyodblaskową, zapewniającą dobrą widoczność obrazu nawet w bardzo intensywnie oświetlonych pomieszczeniach.

X-Sign – tworzenie i zarządzanie wyświetlanymi treściami

X-Sign 2.0 to system zaprojektowany przez BenQ pod kątem łatwości i wygody obsługi, który daje użytkownikom możliwość tworzenia, planowania, dystrybucji i monitorowania interaktywnej zawartości wyświetlanej na wielu monitorach – tradycyjnych i interaktywnych) tworzących system informacyjny czy reklamowy. Ponieważ X-Sign nie wymaga konfiguracji serwera i oferuje wiele opcji dostarczania treści, może być rozbudowywany wraz z rozwijającą się firmą, wymagając jednocześnie minimalnego zaangażowani ludzi i zasobów do jego utrzymania i zarządzania. BenQ X-Sign zdobył w tym roku prestiżową nagrodę 2018 iF DESIGN AWARD w kategorii Service Design/UX. Więcej o BenQ X-Sign: https://business-display.benq.com/en/findproduct/signage/software/x-sign.html

Interaktywne szablony i analiza interakcji

X-Sign 2.0 zawiera gotowe szablony pozwalające nawet początkującemu użytkownikowi na bardzo szybkie tworzenie struktur interaktywnych treści (np. prezentacji produktów). Trudna do przecenienia jest możliwość tworzenia raportów z interakcji z użytkownikami – śledzenie wyborów (dotyku) klientów – zapis w centralnej bazie danych. Raporty te znakomicie ułatwiają analizy efektów prezentacji czy prowadzonych promocji.

Dystrybutorami monitorów interaktywnych BenQ są:
AB S.A. i ABC Data S.A.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twenty − thirteen =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: