Connect
To Top

Call of Duty: WWII – zwiastun robi wrażenie!

Wracamy do czasów II Wojny Światowej. Na ten moment czekało chyba wielu graczy. Po sukcesie Battlefielda 1, który osadzony był w I Wojnie Światowej Activision postanowiło stworzyć Call of Duty: WWII.

Call of Duty: WWII data premiery jest już znana

W ubiegłym tygodniu Activision zapowiedział Call of Duty: WWII. Będzie to gra osadzona w realiach II Wojny Światowej. Jak widać przecieki o których pisaliśmy okazały się być trafne. Dziś możemy przedstawić nieco więcej informacji na temat świetnie zapowiadającej się gry. Najnowsze dzieło Activision będzie miało swoją premierę jesienią, a konkretnie 3 listopada br. Posiadacze zarówno PC-tów, jak i konsol Xbox One czy PlayStation 4 będą mogli przenieść się do XX wieku, aby stoczyć wiele bitew. Według informacji fabuła ma być bardzo rozbudowana. Misje dla jednego gracza mają dotyczyć dwóch ostatnich lat konfliktu. Jak widać zapewne zobaczymy lądowanie w Normandii, które znamy z Medal of Honor: Allied Assault. Wcielimy się w rolę żołnierza sił amerykańskich.

Według Activision Call of Duty: WWII będzie bardzo dokładnie odwzorowane. Zobaczymy idealnie oddane bronie, mundury czy bronie. Widać również na zwiastunie, że otoczenie może zrobić na graczach dobre wrażenie. Czy w rzeczywistości też tak będzie? Musimy poczekać do premiery. Zapowiada się naprawdę ciekawa gra!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ten − two =

More in Gaming - news

%d bloggers like this: