Connect
To Top

Cardo Scala Rider FREECOM

Cardo Scala Rider FREECOM to następca popularnych interkomów motocyklowych z serii Q. Aby zapewnić najlepszą wydajność i niezbędne funkcjonalności wszystkim motocyklistom, Cardo wprowadziło do swego portfolio serię interkomów motocyklowych. Interkomy Bluetooth® z linii FREECOM to podstawowe systemy komunikacji dedykowane motocyklistom preferującym różne style jazdy. Smukły, aerodynamiczny design z łatwością dopasowuje się do każdego rodzaju kasków.

 

 FREECOM 2 został stworzony z myślą o podróżujących samotnie oraz w parach

Interkom Scala Rider FREECOM 2 z technologią Bluetooth® to idealne rozwiązanie dla motocyklistów chcących pozostawać w kontakcie ze swoimi pasażerami, słuchać muzyki i radia, otrzymywać powiadomienia z nawigacji GPS lub po prostu wymieniać się obserwacjami podczas jazdy, bez konieczności przekrzykiwania hałasu i używania języka migowego.

FREECOM 4 pozwala na dzielenie się z małą grupą przyjaciół doświadczeniami z motocyklowej podróży

Interkom Cardo Scala Rider FREECOM 4 to bardziej zaawansowana wersja Freecom 2. Pozwala na prowadzenie rozmów pomiędzy 4 motocyklistami znajdującymi się w odległości do 1,2 km (zasięg jest uzależniony od ukształtowania terenu i otoczenia). Wyposażony w 2 kanały Bluetooth® zapewnia użytkownikom wiele opcji łączności.

Najważniejsze funkcje i cechy

Urządzenia z serii FREECOM są odporne zarówno na wodę, jak i kurz (certyfikat IP67), dzięki czemu nadają się do jazdy w każdych warunkach pogodowych. Posiadają lżejszą obudowę i bardziej kompaktowy design. W porównaniu do serii Q ulepszono jakość dźwięku, stosując cienkie głośniki stereo HD o średnicy 40 mm. Dodatkowo zostały wyposażone w technologię AGC, automatycznie dostosowującą głośność do natężenia hałasu dobiegającego z zewnątrz. Zastosowano również mocniejszą baterię, o wydłużonym czasie działania do 13h. Przed wyruszeniem w drogę dzięki platformie Cardo Community można wygodnie wgrać w domu aktualną wersję oprogramowania słuchawki, a aplikacja Cardo SmartSet pozwoli dostosować parametry urządzenia do własnych potrzeb bezpośrednio z poziomu smartfonu.

Interkomy są dostępne w dobrych sklepach motocyklowych w ramach sieci dystrybucyjnej wyłącznego importera tej marki w Polsce, firmy KONTEL (www.kontel.pl). Więcej o interkomach Cardo na www.scalarider.pl

 

O KONTEL

Firma KONTEL jest jednym z największych rodzimych dystrybutorów rozwiązań IT oraz sprzętu audio i wideo, w tym profesjonalnych urządzeń konferencyjnych. Aktualnie portfolio dystrybutora tworzy prawie 30 renomowanych marek, między innymi Plantronics, ClearOne, Konftel, Polycom, Yealink czy Ascom. W ofercie znalazły się także systemy fax-serwerowe, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth do różnorodnych zastosowań oraz akcesoria dla graczy. Firma KONTEL to także laureat prestiżowych wyróżnień w branży IT, między innymi Emerging Markets Distributor of the Year 2015, przyznanego przez firmę Plantronics. Więcej na www.kontel.pl

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three × 5 =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: