Connect
To Top

Ciekawy gadżet dla posiadaczy smartfona firmy Apple

Od dość dłuższego czasu na rynku urządzeń mobilnych pojawiają się tylko i wyłącznie smartfony, które charakteryzuje oczywiście dotykowy ekran. Jednak nie wszystkim się to podoba, bowiem istnieje spora duża grupa osób, która tęskni za zwykłymi klawiaturami lub chociażby QWERTY. Obecnie oprócz firmy Blackberry oraz Nokii i rodziny Asha trudno znaleźć jakikolwiek nowoczesny telefon z klawiaturą. Jednak pewna firma znalazła rozwiązanie tego problemu dla posiadaczy smartfonów iPhone 5 i 5S, z systemem zaktualizowanym do wersji iOS 6.

 

Na rynku pojawił sie gadżet o nazwie TYPO iPhone Keyboard, który jest najprościej mówiąc pokrowiec, a raczej rozsuwana konstrukcja, w której umieszcza się smartfona Apple. To powoduje, że otrzymujemy pod ekranem klawiaturę QWERTY.

Jak pewnie zauważacie na zdjęciu, iPhone “ubrany” w TYPO łudząco przypomina smartfona kanadyjskiego koncernu Blakcberry.

Jak ten gadżet działa? Mianowicie łączymy go poprzez technologię Bluetooth ze smartfonem. Co więcej jest on wyposażony w baterię o pojemności 180 mAh.

TYPO iPhone Keyboard trafi do sklepów w styczniu. Jego cena to 99 USD.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × 4 =

More in Gadżety

%d bloggers like this: