Connect
To Top

Co ma wspólnego smog i klimatyzator?

Klimatyzacja głównie kojarzona jest z ochładzaniem powietrza podczas letnich upałów. Nie każdy jednak wie, że może ona służyć przez cały rok. Klimatyzatory AUX JUPITER doskonale sprawdzają się również w zimie i to nie tylko dzięki funkcji ogrzewania.

W kraju coraz więcej mówi się o problemie smogu. Przy niskich temperaturach i bezwietrznej pogodzie poziom zanieczyszczeń powietrza stale się nasila i staje się zagrożeniem dla zdrowia naszego organizmu. W związku z tym ludzie coraz częściej sięgają po urządzenia oczyszczające powietrze. Cząsteczki, z których składa się smog są na tyle małe, że nie każdy filtr jest w stanie je wyłapać i usunąć.

Klimatyzatory z serii JUPITER wyposażone są w filtr PM 2.5, który zapewnia świeże i czyste powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu. Dodatkowo dzięki elektrostatycznej jonizacji, użyte filtry usuwają 99.9% szkodliwych mikrocząsteczek, które są szkodliwe dla naszych dróg oddechowych.

Klimatyzatory JUPITER nie tylko oczyszczą powietrze w twoim pomieszczeniu, ale mogą pochwalić się również ekologiczną wydajnością. Dzięki zastosowaniu silników wentylatorów sprężarek typu BLDC, osiągają klasę energetyczną A++, potwierdzoną odpowiednią etykietą energetyczną zgodną z europejskimi wymaganiami. Nowo zaprojektowana płyta główna, zapewnia pobór energii w trybie czuwania na poziomie 0,3W. Jest to oszczędność energii o około 80%.

Klimatyzatory JUPITER tworzą w pomieszczeniu zdrowy i naturalny klimat. Bez względu na to, jakie warunki panują na zewnątrz, zawsze zapewniają odpowiednią temperaturę, optymalny poziom wilgotności, a także oczyszczają powietrze. W dobie panującego smogu jest to spora ulga dla organizmu, ale również idealne rozwiązanie dla dzieci i alergików.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 − thirteen =

More in Aktualności

 • Jaka będzie przyszłość WiFi?

  Obecny świat wciąż rozwija się “do przodu”, a sieci internetowe zaczynają łączyć ze sobą coraz to więcej urządzeń. Tradycyjne WiFi nie...

  PZ22 marca 2019
 • Mały biznes – duże ryzyko

  Cyberprzestępcy odkryli, że firmy z sektora MŚP, są dla nich znacznie łatwiejszymi ofiarami. Liczba ataków na małe przedsiębiorstwa jest zatrważająca i...

  FL GROUP20 marca 2019
 • Nośniki WD BLUE SSD od teraz również w wersji NVMe

  Nowy, smukły NVMe SSD jest 3x bardziej wydajny od modelu SATA Western Digital Corp. (NASDAQ: WDC), globalny lider rynku przechowywania danych,...

  Tabasco PR20 marca 2019
%d bloggers like this: