Connect
To Top

Coocazoo zapewni świetną zabawę podczas Targów Edukacyjnych w Poznaniu

 

Targi Edukacyjne, które odbędą się już w ten weekend (23 – 25 marca) w Poznaniu to jedno z największych wydarzeń tego typu w Polsce. W halach MTP zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się nie tylko z bogatą ofertą szkół podstawowych, ponadgimnazjalnych, średnich, a także uczelni wyższych w urozmaiconej formie. W tym roku na gości Targów czekać będzie także marka Coocazoo wraz ze swoimi plecakowymi nowościami, które przeznaczone są dla aktywnej i lubiącej modne dodatki młodzieży.

Coocazoo – zawsze z Tobą

Coocazoo to marka plecaków szczycąca się przede wszystkim nowatorskim podejściem do zdrowia i mody wśród bardzo wymagającej grupy wiekowej uczniów – nastolatków. Produkowane bryły charakteryzują się przede wszystkim modnym, młodzieżowym designem, mnogością kieszeni oraz wydzielonymi komorami na cięższe i lżejsze książki oraz zeszyty. W ofercie producenta znajdują się modele dostosowane do wzrostu oraz zainteresowań młodych ludzi. Co ciekawe, Coocazoo nie pozwoli Ci się znudzić plecakiem. Dzięki możliwości wymiany elementów wymiennych MatchPatch, zmieniaj swój plecak, baw się kolorami, zaakcentuj swój indywidualizm!

Tkane i odblaskowe – wyjątkowe same w sobie

Coocazoo wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, poza zastosowaniem rozwiązań ergonomicznych i zwiększających bezpieczeństwo użytkownika, wprowadzi także kilka nietuzinkowych rozwiązań w designie. Na Targach będzie można bowiem obejrzeć najnowsze modele, które pojawią się wkrótce w sprzedaży. Są to kolekcje: Knit, EffectiveRefflective oraz nowa bryła RayDay. Pierwszy przypadnie do gustu osobom, które lubią materiał dziergany, bowiem poszycie plecaka wykonane jest z takiego właśnie materiału, aktualnie wykorzystywanego przez znanych producentów obuwia sportowego. EffectiveReflective to model będący swoistą odblaskową tarczą ochronną – jego poszycie pokryte jest odbijającym światło materiałem ułożonym w ciekawe motywy. Przyjdź, zrób zdjęcie, przekonaj się sam! RayDay to mniejsza bryła dedykowana dla najmłodszych fanów marki Coocazoo.

Fotobudka, konkursy i mnóstwo zabawy

Ponieważ targi odwiedza wiele osób (w zeszłym roku frekwencja wyniosła ponad 38 tysięcy osób), Coocazoo przygotowało szereg różnych atrakcji skierowanych do młodzieży, która w weekend odwiedzi MTP. Dla zwiedzających stoisko czekają konkursy na żywo oraz na fanpage’u marki, fotobudka w której każdy może zrobić sobie szalone zdjęcie, możliwość porozmawiania ze specjalistami na temat odpowiedniego dobrania plecaka, a także zobaczyć i przymierzyć wszystkie modele. Warto więc śledzić na bieżąco relację z Targów i oczywiście odwiedzić stoiska, bowiem jest to niepowtarzalna okazja, by sprawdzić co w plecakowej trawie piszczy i przy okazji świetnie się bawić.

Na zwiedzających czekamy już od godziny 10:00 rano w hali 15, stanowisko 48. Wstęp oczywiście bezpłatny.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

six + five =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: