Connect
To Top

Cooler Master Seidon 120XL i Seidon 240M

Cooler Master, jeden z czołowych producentów obudów, systemów chłodzenia, zasilaczy, urządzeń peryferyjnych i akcesoriów dla urządzeń mobilnych, rozszerza linię systemów chłodzenia wodnego z serii Seidon o dwa nowe modele – Seidon 120XL oraz Seidon 240M.

 

 

Prosty i wydajny system chłodzenia wodnego

Seidon 120XL i 240M zostały zaprojektowane ze szczególnym uwzględnieniem takich parametrów jak kompaktowe gabaryty, prosta instalacja oraz przystępna cena, co znacznie poszerza grono potencjalnych odbiorców. Ponadto najnowsze systemy chłodzenia wodnego Cooler Master wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Oba modele wykorzystują miedziane bloki wodne wykonane w technologii Micro Channels (mikro kanałów), co przekłada się na zwiększenie efektywności odprowadzania ciepła z CPU. Dzięki integracji z blokiem wodnym, pompa zajmuje mniej miejsca w obrębie podstawki procesora, zapewniając przy tym wydajność i niezawodność porównywalną ze standardowymi systemami chłodzenia powietrzem. Dodatkowo duży, 120 mm wentylator/wentylatory PWM, pracujący w przedziale 600 – 2400 RPM, pozwala na elastyczne dostosowywanie parametrów wydajności i hałasu do indywidualnych preferencji użytkownika.

 

Bezproblemowa instalacja i konfiguracja

Seidon 120XL i Seidon 240M to kompleksowe systemy chłodzenia wodnego typu All-In-One, które umożliwiają prostą i szybką instalację w warunkach domowych. Dzięki fabrycznemu napełnieniu instalacji cieczą, przetestowaniu oraz zaplombowaniu użytkownik końcowy otrzymuje w pełni gotowy do pracy blok wodny gwarantujący bezobsługowe działanie przez wiele lat. Rozwiązania Cooler Master zapewniają pełne wsparcie dla najnowszych procesorów Intela i AMD, w tym modeli dedykowanych dla podstawek Intel LGA 2011 i AMD FM2.

 

Sugerowana cena detaliczna chłodzenia wodnego Seidon 120XL to: 339,00 PLN brutto.

Sugerowana cena detaliczna chłodzenia wodnego Seidon 240M to: 379,00 PLN brutto.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seventeen − four =

More in Chłodzenie

%d bloggers like this: