Connect
To Top

Sound Blaster JAM – tanie słuchawki Bluetooth

Całe życie w biegu z muzyką w tle? tak możesz określić Twój przeciętny dzień świstaka? Bieganie do pracy, szybka poranna kawa, pędzenie na zakupy, sprzątanie, gotowani, ”fitnessowanie” itd. itp. Muzyka towarzyszy nam na każdym kroku o każdej porze dnia i nocy. Jednych uspokaja a drugich nakręca do działania. Na szczęście w dzisiejszych czasach nie trzeba brać ze sobą radia, nie musimy biegać w samotności. Rozwiązań mamy bardzo wiele to zależy czy chcemy podarować sobie odrobine komfortu.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy marki CREATIVE- Sound Blaster JAM to strzał w 10!. Nie musisz martwić się o poplątane kable podczas treningu czy porannych zakupów. Możesz od teraz skupić się na swobodnym odtwarzaniu dźwięku wysokiej jakości w bardzo wygodny sposób.

Słuchawki posiadają prosty w użyciu panel sterowania umożliwiający odebranie połączenia za pomocą jednego wciśnięcia przycisku na słuchawkach. W ten sposób możesz bardzo szybko rozpocząć rozmowę i za ponownym wciśnięciem, wrócić do słuchania muzyki od miejsca, gdzie została ona zatrzymana.

Creative Sound Blaster JAM – tanie i dobre słuchawki bezprzewodowe.

Sound Blaster JAM posiada wsparcie systemów takich jak: Windows x86/x64 (Vista, 7, 8, 8.1, 10), Mac OS (od OS X 10.7.5 w górę), iOS (od 5.1.1 w górę), Android (od 2.3 w górę) Po podłączeniu przez USB będziesz miał dostęp do pakietu oprogramowania SBX Pro Studio, który umożliwia poprawę dźwięku w filmach, muzyce i grach.

Sound Blaster JaM wyposażony jest również w technologie Bluetooth 4.1 i NFC (Near Field Communication), umożliwiające łatwe parowanie i odtwarzanie. Zestaw zapewnia do 12 godzin bezprzewodowego odtwarzania bez kompromisów w jakości dźwięku. Średni czas ładowania to ok. 2-3 godzin.

Cena zestawu słuchawkowego wynosi 149 PLN.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nineteen − 11 =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: