Connect
To Top

Donald Trump zniknął z Twittera. Winny był pracownik.

Donald Trump jest bardzo aktywny na Twitterze. Obecnie prezydenta obserwuje prawie 42 mln użytkowników. Przez chwilę konto @realdonaldtrump było nieaktywne. Dlaczego?

Donald Trump bez konta na Twitterze. Kto je wyłączył?

Konto prezydenta USA jest bardzo popularne. Nie dziwi więc fakt, że zaledwie kilkunastominutowa przerwa w jego dostępności została zauważona. W końcu Donald Trump jest obserwowany przez prawie 42 mln osób. Początkowo Twitter poinformował, że konto zostało przypadkowo dezaktywowane. Później jednak dowiedzieliśmy się, że zrobił to pracownik portalu społecznościowego w ostatnim dniu swojej pracy.

45 prezydent Stanów Zjednoczonych bardzo aktywnie korzysta z Twittera. Często komentuje bieżące sprawy, a portal stał się narzędziem do komunikacji Białego Domu. Polityka Donalda Trumpa jak widać nie podoba się wszystkim. Być może był to zwykły żart, być może właśnie pokaz niezadowolenia z pracy prezydenta. Pracownik działu obsługi klienta postanowił w ostatnim dniu swojej pracy wyłączyć konto Trumpa na Twitterze. Szybko zostało jednak przywrócone i prezydent znów może dodawać nowe wpisy.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five + nineteen =

More in Internet - news

%d bloggers like this: