Connect
To Top

Dźwięk z podbitym basem na okrągło z głośnikiem Soundcup – L

Hama proponuje rozwiązanie na miarę XXI wieku – bezprzewodowy głośnik Bluetooth odporny na wilgoć i zachlapania Soundcup L z technologią X Bass

Wszędzie otaczamy się muzyką: w domu, w pracy, czy na plenerowej imprezie. Najczęściej ulubione rytmy odtwarzamy ze smartfona, ale ich jakość nie jest zadowalająca, gdyż brakuje im mocy. Aby w pełni cieszyć się muzyką, warto wypróbować bezprzewodowy głośnik Soundcup – L, który sprawdzi się zarówno w domu jak i na zewnątrz dzięki odpowiedniemu przełącznikowi trybu pracy indoor/outdoor. Urządzenie posiada również wbudowaną technologię X-bass i wodoszczelną obudowę klasy IPX4. Dzięki charakterystycznemu kształtowi mamy pewność, że dźwięk rozchodzi się równomiernie w każdych kierunkach, a to z kolei sprzyja dobrym wrażeniom podczas słuchania ulubionej muzyki.

Dźwięk na okrągło w domu i na zewnątrz

Hama Soundcup – L to produkt, który pozwoli cieszyć się ulubioną muzyką zarówno w domu jak i na zewnątrz, niezależnie od warunków pogodowych. Głośnik doskonale nadaje się do słuchania muzyki poza domem, nie tylko ze wzglądu na swoje bezprzewodowe połączenie. Został wyposażony w dwa tryby pracy: indoor oraz outdoor, dzięki czemu można dostosować jakość dźwięku, w zależności od tego, czy znajdujemy się w pomieszczeniu czy na zewnątrz. Ponad to nie należy obawiać się, że podczas plenerowej imprezy głośnik uszkodzi się po lekkim zachlapaniu wodą . Soundcup – L posiada klasę wodoszczelności IPX4, co oznacza, że nie groźny mu lekki deszcz lub drobne zachlapanie. To w połączeniu z małą wagą (nieco ponad 500 g) czyni z niego świetny wyjazdowy głośnik. Aby cieszyć się muzyką, wystarczy odrobina cierpliwości, bowiem czas ładowania to 4 godziny, a maksymalny czas działania to 16 godzin (w trybie AUX) i do 12 godzin (w trybie Bluetooth). Charakterystyczny kształt głośnika zapewnia równomierne rozchodzenie się dźwięku we wszystkich kierunkach. Poręczna konstrukcja, pokrycie urządzenia tkaniną oraz nowoczesny panel dotykowy sprawiają, że głośnik bardzo się wyróżnia i wygląda niezwykle efektownie.

Moc ukryta w małym gabarycie

Głośnik Hama Soundcup – L to stosunkowo niewielkie urządzenie (7,8 x 7,5 x 19,1 cm), jednak jego wnętrze kryje sporo niespodzianek. Pojemność głośnika to aż 4000 mAh, a jego maksymalna moc to 24 W. Głośnik zapewnia nam jakość dźwięku stereo, a wszystko to możliwe jest po podłączeniu do urządzeń mobilnych (tablet, smartfon) z systemem Android i iOS, a także Windows. Dodatkowo wbudowany system głośnomówiący pozwala na przeprowadzanie rozmów. Jakość dźwięku robi wrażenie.  Soundcup L zawdzięcza to technologii X-Bass, dzięki której z głośnika wydobywa się potężny dźwięk o krystalicznie czystym brzmieniu i głębokim basie. Dzięki zasięgowi 10 m możemy swobodnie korzystać z urządzenia, w tym zastosować zdalne sterowanie.

Hama Soundcup L to świetny wybór jeśli chodzi o niewielki, ale mocny głośnik bezprzewodowy przyda się w każdej chwili, by umilić czas ulubioną muzyką. Dostępny jest już w cenie 279 zł. Za jakość wykonania oraz niebanalne brzmienie odpowiadają niemieccy producenci, natomiast kupujący otrzymuje solidny i sprawdzający się w każdych warunkach głośnik. Więcej informacji na www.hama.pl .

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 + twenty =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: