Connect
To Top

Edimax 7438PTn – ekspander N300 z wbudowanym gniazdem sieciowym

EW-7438PTn posiada wbudowane gniazdo elektryczne. Umożliwia ono podłączenie innego urządzenia do zasilania, mimo użycia ekspandera. Jest łatwy w użyciu, eliminuje „martwe punkty” sieci bezprzewodowej i zwiększa jej pokrycie. iQ Setup pozwala na łatwą i szybką konfigurację jednego z trzech trybów pracy: punkt dostępu, ekspander lub most WiFi. A dzięki zgodności ze standardem 802.11b/g/n ekspander zapewnia prędkość przesyłania danych do 300Mb/s.

Zwiększenie zasięgu sieci bezprzewodowej

EW-7438PTn w łatwy sposób zwiększa zasięg i jakość sieci bezprzewodowej w domu lub biurze, eliminując przy tym „martwe punkty”. Wystarczy włączyć ekspander do gniazdka elektrycznego, by w kilka chwil zwiększyć zasięg swojej sieci.
EW-7438PTn_coverage.jpg

3 tryby pracy

EW-7438PTn może pracować w jednym z trzech trybów: jako punkt dostępowy, ekspander lub most bezprzewodowy. Z kolei dzięki funkcji iQ Setup, jego konfiguracja jest łatwa i szybka.
EW-7438PTn_3-in-1_mode.jpg

iQ Setup

Funkcja iQ Setup, obsługiwana z poziomu przeglądarki internetowej, umożliwia szybką konfigurację urządzenia. Uciążliwa do tej pory konfiguracja teraz wymaga jedynie kilku kliknięć.
EW-7438PTn_iQsetup.jpg

EdiRange – intuicyjna aplikacja na smartfony

Do konfiguracji i zarządzania EW-7438PTn można wykorzystać aplikację EdiRange. Udostępnia ona przejrzystą listę okolicznych sieci bezprzewodowych wraz z siłą ich sygnału, dzięki czemu możliwy jest wybór kanału dającego jak najlepszą wydajność połączenia bezprzewodowego. Dodatkowo aplikacja pozwala skonfigurować harmonogram lub sieć typu „Gość”.
EdiRange.jpg

Bezpieczeństwo i wytrzymałość

Wbudowane gniazdo sieciowe jest zgodne z VDE 0620, co oznacza, że urządzenie było testowane pod względem odporności na uszkodzenia, izolacji elektrycznej i wzrostu temperatury.
EW-7438PTn_VDE_0620.jpg

Przełącznik sieci bezprzewodowej

EW-7438PTn posiada wbudowany przełącznik sieci bezprzewodowej, który pozwala w łatwy sposób zmienić siłę sygnału sieci bezprzewodowej lub ją wyłączyć. W trybie oszczędzania energii ekspander zużywa nawet do 25% mniej energii.
EW-7438PTn_greenmode.jpg

Dioda sygnalizująca siłę sygnału sieci bezprzewodowej

Ekspander EW-7438PTn wyposażony jest w diodę sygnalizującą poziom sygnału, co umożliwia znalezienie najlepszego miejsca dla optymalnego pokrycia sieci.
EW-7438PTn_LED.jpg

Przydatne funkcje

Ekspander ma możliwość skonfigurowania harmonogramu włączania i wyłączania sieci bezprzewodowej, a także stworzenia sieci typu „Gość”, która jest odseparowana od sieci głównej. Wbudowany przycisk WPS (Wi-Fi Protected Setup) pozwala na szybkie połączenie EW-7438PTn z istniejącą już siecią bezprzewodową. Wystarczy nacisnąć przycisk WPS na urządzeniu oraz na routerze.
EW-7438PTn_guest.jpg

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 + nineteen =

More in Aktualności

 • Luka w aplikacji WhatsApp

  Pewien prawnik z Londynu zaangażowany w obronę praw człowieka twierdzi, że stał się ofiarą ataku z wykorzystaniem narzędzia szpiegującego. Luka w...

  FL GROUP20 maja 2019
 • Bezpieczniejszy dom z nowymi urządzeniami z rodziny mydlink

    Kamery monitoringu wizyjnego oraz czujnik przecieku wody D-Linka rozszerzają możliwości ochrony ludzi i mienia D-Link rozbudował swoje portfolio urządzeń mydlink...

  D-Link Polska17 maja 2019
 • AVerMedia zaprasza na Computex 2019

  Ponad setka wystawców z całego świata odwiedzi Tajpej. Wśród nich oczywiście nie może zabraknąć firmy AVerMedia. Computex to wydarzenie, które należy...

  Informacja prasowa16 maja 2019
%d bloggers like this: