Connect
To Top

Finał europejskiej ligi Wargaming.net na żywo w Katowicach!

Drużyny z Polakami w składach, wysokie stawki – widowisko eSportowe na najwyższym poziomie.

Wargaming ma przyjemność poinformować, że już w przyszłą niedzielę (19.11.2017) odbędzie się finał europejskiej ligi eSportowej w World of Tanks. Na żywo, przed zgromadzoną publicznością w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (ul. Sławika i Antalla 1) poznamy najlepszą drużynę „starego kontynentu”. Zawodnicy walczą o duże stawki – tytuł mistrzów Europy i 100 000 USD (ok. 365 000 PLN) w puli zawodów.

Przed zgromadzoną publicznością wystąpią cztery drużyny eSportowe, które zostały wyłonione w toku rywalizacji ligowej. W mistrzostwach zobaczymy Kazna Kru, DiNG, Ooops The Tough Girraffes oraz GoHard. Warto podkreślić, ze w trzech pierwszych drużynach występują polscy zawodnicy. Za zajęcie pierwszego miejsca przewidziana jest nagroda 50.000 USD (ok. 182 500 PLN), drugie miejsce to 25 000 USD (ok. 91 250 PLN), a trzecie i czwarte pozycje nagrodzone zostaną kwotami po 12 500 USD (ok. 45 625 PLN). Ponadto trzy najlepsze drużyny pojadą na finałowe rozgrywki światowe do Moskwy w grudniu bieżącego roku, aby reprezentować nasz region. Zdecydowanie jest o co walczyć!

Mistrzostwa rozpoczną się pierwszym meczem około godziny 11.50. Na widzów czekają konkursy z nagrodami, niespodzianki i atrakcje. Zachęcamy również do śledzenia transmisji na żywo pod adresem http://wgl.gg/watch. Podczas streamu internetowego będzie można zobaczyć najlepsze drużyny w akcji oraz również wygrać nagrody. Zobacz zwiastun rozgrywek -> https://www.youtube.com/watch?v=QzTz_ydAZ7U&feature=youtu.be 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

one × 2 =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: