Connect
To Top

Flagowe słuchawki i głośniki Razer headlinerem festiwalu Action Sports FISE.

Firma Razer, światowy lider w dostarczaniu najnowszej technologii dla graczy, ogłosiła dzisiaj rozpoczęcie partnerstwa z FISE, jako Oficjalny Sponsor Audio podczas międzynarodowego festiwalu action sports. Festiwal odbywa się w dniach 16-20 maja i przyciąga rzesze wyczynowych sportowców w kategoriach skateboard, BMX, freestyle MTB i wakeboard. Wszyscy sportowcy spotykają się w Montpellier, aby pośród pięknych pejzaży południowej Francji, stanąć do ostrej sportowej rywalizacji i popisać się swoimi umiejętnościami, zarówno podczas krótkich pokazów jak i wielogodzinnych, transmitowanych w TV zawodach.

 

„Wyczynowi sportowcy bardzo często są też zapalonymi graczami. Również na tym polu lubią osiągać sukcesy i dlatego od swojego gamingowego sprzętu wymagają równie wiele, co od najlepszych rowerów czy desek – a my oferujemy sprzęt stworzony w oparciu o najnowsze technologie. FISE to świetna okazja, żeby połączyć te dwie różne kultury.” – mówi Ming Liang Tan, chief gamer & CEO Razer. „Nasze słuchawki i przenośne systemy audio doskonale spełniają potrzeby zarówno graczy i miłośników wyczynowych sportów. Sprzęt Razer wyraźnie odstaje od kiepskich produktów zalewających masowy rynek. Zdecydowaliśmy się na sponsoring FISE, bo przynajmniej tyle możemy zrobić dla naszych fanów, którzy cenią zarówno gry, sport, jak i dźwięk najwyższej jakości.”

 

Razer da czadu już dzisiaj, organizując „Zielony Wieczór” inaugurujący start 16. FISE. Podczas szalonej nocy, załoga Razer zaprosi uczestników do „Irlandzkiej Strefy”, w której pełnoletni gracze i sportowcy, słuchając popisów lokalnej legendy muzyki house – DJ Fanfou, oddadzą się niezobowiązującej konsumpcji słynnych irlandzkich trunków oraz innym rozrywkom ducha i ciała.

 

Podczas trwania festiwalu, Razer będzie głównym sponsorem parku BMX. Producent akcesoriów i sprzętów peryferyjnych dla graczy zaprasza także uczestników do wieży skoków, oraz do szaleństw przy najlepszej muzyce, płynącej z Razer DJ-Tower. Dodatkowo, podczas trwania całego festiwalu, na stoisku Razer można będzie zdobyć mnóstwo gadżetów, podpisów znanych sportowców, czy wziąć udział w loteriach z atrakcyjnymi nagrodami. Po wielogodzinnych sportowych szaleństwach, uczestnicy i sami sportowcy zrelaksują się przy najlepszych grach, udostępnianych w Razer Gaming Zones.

 

„Razer jest doskonałym partnerem FISE – ta firma robi doskonały sprzęt audio, a ekipa, która do nas przyjechała po prostu uwielbia dobrą zabawę! Cieszymy się, że wszyscy możemy się spotkać podczas trwającego FISE!” – mówi Olivier Pascal, development manager Hurricane Action Sports Company. „To prawdziwe świry, jeśli chodzi o detale, a ich dbałość o najlepsze doświadczenie znajduje odbicie w atmosferze naszej imprezy.”

 

Firma Razer bierze też czynny udział w sportowym festiwalu, wystawiając kolarzy: Daniela Wedemeijera oraz JB Peytavita, którzy zmierzą się w dyscyplinie freestyle MTB między innymi z Anthonym Villoni. Dodatkowo, do końca miesiąca, na profilu Facebook Razer France oraz na stronie FISE trwa konkurs, w którym można wygrać słuchawki Razer Electra.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twelve − 8 =

More in Gadżety

%d bloggers like this: