Connect
To Top

Genesis prezentuje nowe fotele dla graczy (i nie tylko)

Po sukcesie swoich gamingowych foteli, Genesis postanowił pójść za ciosem i właśnie wprowadza na rynek modele Nitro880 i Nitro550. Producent nadal celuje w dostarczenie użytkownikom foteli jednocześnie wygodnych, jak i mających pozytywny wpływ na zdrowie graczy.

W tym celu obicia w obu fotelach wypełniono pianką o grubości 4 cm (na oparciu) i 7 cm (na siedzisku). Prócz tego siedzisko i oparcie są wyprofilowane. W zestawie znajdują się także dwie poduszki: jedna pełni rolę zagłówka, drugą zaś można ustawić na dowolnym odcinku kręgosłupa.

Twój fotel, twoje ustawienia

Ponieważ niemal każdy inaczej definiuje wygodę, fotele Nitro można dostosować do własnych potrzeb, czy to przez regulację wysokości siedziska (w zakresie 8-10 cm) lub wysokości podpórek. W modelu Nitro880 istnieje także opcja ustawienia kąta nachylenia podpórek. Dodatkowo oparcie w produktach Genesis da się opuścić od 90 do 180 stopni względem powierzchni siedziska.

Fotel na lata

Producent chwali się, iż konstrukcja obu modeli została wykonana z wysokiej jakości metalu, wyposażono je także w podnośniki gazowe 4 klasy. Dzięki temu fotele mają być trwałe, powinny też wytrzymać obciążenie do 150 kg. Metalową ramę Nitro880 pokryto w całości skórą ekologiczną, natomiast w Nitro550 zdecydowano się na połączenie nylonowego materiału z ekologiczną skórą.

Pohamuj się!

Nitro880 posiada pięć nylonowych kółek o średnicy 75 mm, każde wyposażone w hamulce. W czasie wyjątkowo stresującej rozgrywki, gdy gracz nie może usiedzieć w miejscu, nie musi się przy tym obawiać, że nagle przesunie się wraz z fotelem i straci choćby na chwilę panowanie nad grą.

Fotele Nitro550 i Nitro880 kosztują kolejno 899 zł i 1199 zł. Oba modele występują w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-czerwonej i czarno-niebieskiej.

Specyfikacja foteli Genesis:

– Materiał:

* Nitro880: skóra ekologiczna

* Nitro550: skóra ekologiczna (tylna część), nylon (przednia część)

– Konstrukcja: metalowa rama

– Podnośnik gazowy: 4 klasy

– Regulacja wysokości siedziska (8-10 cm)

– Regulacja wysokości podpórek dla rąk (i kąta ich ustawienia w przypadku Nitro880)

– Regulacja kąta nachylenia oparcia

– Tryb bujania

– Maksymalne obciążenie: 150 kg

– Kolorystyka: czarno-czerwona i czarno-niebieska

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twelve + 3 =

More in E-sport news

%d bloggers like this: