Connect
To Top

HP ProBook x360 440 G1 – konwertowalny laptop dla aktywnych przedsiębiorców

Firma HP zapowiedziała właśnie wprowadzenie na rynek nowego laptopa HP ProBook x360 440 G1, dedykowanego użytkownikom, którzy wymagają od urządzenia tego typu trwałości, mocy oraz smukłej konstrukcji, która umożliwi pracę w każdych warunkach.

HP zapowiedziało dziś premierę laptopa HP ProBook x360 440 G1, dedykowanego przedsiębiorcom, którzy poszukują urządzenia będącego w stanie umożliwić im swobodną pracę w każdych warunkach. Właściciele firm i specjaliści z branży IT oczekują od komputera przede wszystkim wydajności i mobilności. Są to jednocześnie użytkownicy którzy potrzebują smukłego i wszechstronnego urządzenia, nie tylko posiadającego wszystkie wspomniane cechy, ale też funkcje „stworzone dla biznesu”, zwykle niedostępne w standardowych komputerach osobistych.

HP ProBook x360 440 G1 to urządzenie pracujące w oparciu o system Windows 10 i wydajne procesory Intel® Core ™ 8 generacji, zapewniające moc, bezpieczeństwo i trwałość, wymaganą przez „żyjących w biegu” przedsiębiorców. Dzięki opcjonalnej obsłudze pióra HP Active Pen, użytkownicy mogą w prostu sposób skorzystać z pisania odręcznego i powiązanych z tym funkcji. Z kolei za pomocą zaledwie jednego kabla, obsługującego dokowanie przez USB-C ™ łatwo przejść w tryb komputera stacjonarnego.

Nowy ProBook x360 440 to przede wszystkim:

  • Ochrona przed złośliwymi atakami dzięki wbudowanemu zabezpieczeniu HP BIOSphere Gen4, które automatyzuje ochronę BIOS-u, a także zapewnia trwałość i łatwą obsługę serwisową.
  • Energooszczędne i wydajne procesory Intel® Core ™, wpływające na długą żywotność
  • Obsługa dokowania USB Type-C ™, umożliwiająca przesyłanie danych, obrazu i zasilanie za pomocą jednego kabla.
  • Ultra-smukła, a jednocześnie konwertowalna konstrukcja, która umożliwia pracę w aż czterech trybach – tradycyjnego laptopa, tabletu, podstawki oraz namiotu – dzięki czemu można wygodnie tworzyć, prezentować i dzielić treści z innymi.

HP ProBook x360 440 G1 będzie dostępny w Polsce w lipcu br., w cenie od 2999 zł brutto.

Źródło: materiały prasowe HP

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fourteen + three =

More in Bez kategorii

%d bloggers like this: