Connect
To Top

Idealny dźwięk podczas konferencji według Jabry

Jabra i jej nowy głośnik konferencyjny zaskakują formą oraz funkcjonalnością!

Duński producent akcesoriów audio, firma Jabra, przedstawia swoją wizję idealnego głośnika konferencyjnego. Model Speak 710 (działający w technologii Bluetooth oraz za pośrednictwem łącza USB) to świetne rozwiązanie dla osób ceniących wysoką jakość dźwięku podczas spotkań firmowych i konferencji, chociaż głośnik ten świetnie sprawdzi się także w domu lub na imprezie. Jako przenośny zestaw głośnomówiący klasy Premium z pewnością przypadnie do gustu każdemu, komu zależy na wysokiej jakości HD.

Imponujący dźwięk rozmów i muzyki

Jabra Speak 710 to urządzenie wielofunkcyjne. Poza opcją głośnika umożliwia ono także korzystanie z wbudowanego mikrofonu dookólnego, który zapewnia 360-stopniowe pokrycie i odbiera dźwięki pod dowolnym kątem. Głośnik wyposażony jest w szerokopasmowy dźwięk HD, który umożliwia usłyszenie każdego uczestnika bez względu na to jak głośno mówi. Urządzenie posiada zasięg 90 m, a jego moc określana jest na 10 W. Speak 710 odznacza się także klasą HiFi o jeszcze większej mocy. Zapewnia to więc odtwarzanie muzyki bez zakłóceń na maksymalnym poziomie głośności. Działając mobilnie za pomocą technologii Bluetooth możemy korzystać z urządzenia praktycznie wszędzie bez żadnych ograniczeń.

Intuicyjna łączność plug and play

Jabra zadbała o użytkowników urządzeń mobilnych tworząc model Speak 710. Już w kilka sekund możemy podłączyć go do laptopa, smartfonu lub tableta za pomocą łącza USB lub za pośrednictwem technologii Bluetooth (wersja 4.2). Lekka konstrukcja (298 g) pozwala korzystać z głośnika w każdych warunkach, zwiększając przy tym jego mobilność. Po naładowaniu baterii, które trwa 3 godziny, możemy cieszyć się urządzeniem aż 15 godzin! Do urządzenia dołączony jest pokrowiec ochronny, który przyda się podczas transportu.

Prawdziwe mobilne stereo

Jeśli szukamy prawdziwego efektu stereo nie narażając się na plątaninę kabli i złączek, możemy bez problemu uzyskać dźwięk przestrzenny po podłączeniu dwóch urządzeń Jabra Speak 710. Takie rozwiązanie przydaje się podczas dużych spotkań, bowiem głośniki te zapewniają wysoką jakość dźwięku obejmując nawet 12-osobową salę konferencyjną.

Organizując spotkania, konferencje, wideorozmowy czy też imprezy w domu, warto wziąć pod uwagę najnowsze rozwiązanie Jabry i przekonać się, że za 1299 zł możemy korzystać z dobrej jakości sprzętu konferencyjnego godnego swoich konkurentów na rynku. Więcej informacji na www.hama.pl .

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 + eighteen =

More in Informacje Prasowe

 • Fizjoterapeutyczny Kołnierz Masujący Shiatsu CF-6302

  Medivon, wiodący producent urządzeń do masażu i akcesoriów healthcare, wprowadził na rynek bestseler, którym jest kołnierz fizjoterapeutyczny Shiatsu CF-6302, który pomaga...

  4 PUBLICITY25 września 2018
 • Fury Brawler – lekka mysz do gier

  Fury Brawler to niewielkie urządzenie, które powinni docenić okazjonalni gracze lubiący stosunkowo lekkie myszy. Jak przekonuje producent niska masa pozwala na...

  Informacja prasowa25 września 2018
 • AVerMedia Live Gamer HD 2 – wideo grabber dla graczy

  Przechwytywanie nagrań z gier wideo jest bardzo popularne. Gry wrosły w kulturę masową i stały się jej istotną częścią. Nic więc...

  Informacja prasowa25 września 2018
%d bloggers like this: