Connect
To Top

iiyama G-Master #monitors4gamers – nowe modele, nowe logo i ponad 100 nagród w konkursie

Z okazji premiery nowych modeli monitorów z linii iiyama G-Master #monitors4gamers oraz wprowadzenia nowego logo inspirowanego flagą miasta, w którym narodziła się iiyama, firma organizuje konkurs, w którym do wygrania jest ponad 100 nagród, w tym 10 monitorów.

Nowe modele monitorów Black Hawk to G-Master GB2530HSU-B1 o przekątnej ekranu 24,5 cala i G-Master GB2730HSU-B1 (27 cali). Oba oferują czas reakcji wynoszący 1ms i częstotliwość odświeżania ekranu 75Hz. Model Red Eagle G-Master GB2560HSU-B1 to 24,5-calowy wyświetlacz   , który charakteryzuje się równie niskim czasem reakcji, ale częstotliwość odświeżania w jego przypadku wynosi 144Hz. Wszystkie modele wspierają technologię FreeSync i stoją na solidnej stopce, pozwalającej na, dzięki możliwości regulacji wysokości i funkcji Pivot, wygodne dostosowanie ustawienie ekranu do swoich preferencji. O najwyższy komfort użytkowania, zadbano również poprzez funkcję ograniczenia emisji przez panel najbardziej męczącego wzrok niebieskiego światła. To duży atut, szczególnie dla spędzających przed monitorami długie godziny graczy.

W samej Polsce tylko w zeszłym roku sprzedaliśmy ponad 25 tysięcy monitorów G-Master #monitors4gamers. Seria sprzedaje się równie dobrze w całej Europie, co stanowi niezaprzeczalny dowód, że G-Masterzy zdecydowanie podbili serca graczy. Dlatego cieszymy się ogromnie, że wraz z wprowadzeniem dwóch nowych modeli z klanu Black Hawk oraz jednego z klanu Red Eagle, które jako pierwsze noszą nowe logo G-Master, możemy zaprosić naszych fanów do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie, w którym do wygrania jest ponad 100 nagród, w tym 10 najnowszych monitorów iiyama G-Master #monitors4gamers – mówi Mariusz Kuczyński, Dyrektor Generalny iiyama w Polsce.

Zmiana logotypu G-Master #monitors4gamers podyktowana jest dodaniem znaku graficznego wspólnego dla wszystkich monitorów z serii. To symboliczne zaakcentowanie faktu, że wszystkie one walczą pod jedną flagą – flagą iiyama. Konkurs, który towarzyszy wprowadzeniu nowego logo i nowych modeli rozpoczął się 14 maja i potrwa cztery tygodnie. Uczestnicy będą mieli przed sobą dwa zadania. Pierwsze, opcjonalne zadanie polega na złamaniu kodu binarnego podanego na stronie konkursowej. Zadanie nr 2 jest obowiązkowe i polega na kreatywnym wyzwaniu, którym jest pokazanie jak „G-Masterzy świętują zwycięstwo”. Odpowiedź na to zadanie może mieć formę tekstową lub graficzną – grafika/zdjęcie/film. Zależnie od liczby ukończonych zadań uczestnicy mają szansę wygrać nagrody – główne lub pocieszenia. Fani powalczą o 5 nowych monitorów G-Master GB2530HSU-B1 Black Hawk oraz 5 modeli G-Master GB2560HSU-B1 Red Eagle, a także o akcesoria związane z serią G-Master – bluzy, czapeczki, koszulki i podkładki gamingowe.

Specyfikacja nowych modeli:

Seria Black Hawk™ Red Eagle™
Model G-Master GB2530HSU-B1 G-Master GB2730HSU-B1 G-master GB2560HSU-B1
Przekątna 24.5″ 27″ 24.5″
Czas reakcji oraz odświeżanie 1ms, 40~75Hz, FreeSync™ 1ms, 40~144Hz, FreeSync™
Matryca i rozdzielczość TN LED

Full HD 1920 x 1080 @75Hz

TN LED

Full HD 1920 x 1080 @144Hz

Ustawienie oraz Pivot 13cm/ 90° 13cm/ 90°
Złącza VGA (60Hz), HDMI, DisplayPort HDMI, DisplayPort
Funkcje OverDrive, Black Tuner, redukcja niebieskiego światła, predefiniowane i definiowane przez użytkownika tryby gier
Audio i złącza głośniki 2x2W, wyjście słuchawkowe, HUB USB 2×2.0 głośniki 2x2W, wyjście słuchawkowe, HUB USB 2×2.0

 

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie https://gmaster.iiyama.com/pl

O marce iiyama

Mająca siedzibę w Japonii, iiyama jest wiodącym producentem monitorów na skalę międzynarodową. Oferuje szeroką gamę monitorów biurkowych, dla graczy, ekranów dotykowych oraz wyświetlaczy wielkoformatowych.

Linia monitorów iiyama G-MASTER #monitors4gamers jest podzielona na cztery klany. Aby dołączyć do zawodowców, wybierz jeden z modeli Red Eagle™, oferujący czas reakcji 1 ms i częstotliwość odświeżania ekranu 144 Hz. Jeśli chcesz po prostu z satysfakcją wejść do gry, zdecyduj się na model Black Hawk™, cechujący się częstotliwością odświeżania ekranu na poziomie 75 Hz.  Monitor z klanu Silver Crow™ o rozdzielczości WQHD (z wartościami odpowiednio – 1 ms i 75Hz) to odkrycie nowego wymiaru gamingu. A dostępny w dwóch wersjach model Gold Phoenix™ – z 28-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 4K i 32-calowym z zakrzywionym ekranem, pozwoli Ci się zanurzyć w rozgrywce jak nigdy dotąd. Wszystkie monitory z serii G-Master #monitors4gamers wspierają technologię FreeSync™, zapewniając płynny i ostry obraz. Tak aby gracze mogli w pełni wykorzystać drzemiący w nich samych potencjał.

Seria
Red Eagle™

Black Hawk™

Silver Crow™

Gold Phoenix™
Dostępne warianty 24.5¹, 27² 22, 24.5¹, 27¹ 27 27¹, 32²
Matryce TN Full HD¹ ², WQHD² TN Full HD TN WQHD ¹ – TN 4K
² – VA Full HD
Czas reakcji oraz odświeżanie 1ms, 144Hz 1ms, 75Hz 1ms, 75Hz ¹ – 1ms, 60Hz
² – 3ms, 144Hz
 

Konstrukcja

 

HAS, ultra cienkie ramki

HAS¹ w wybranych modelach, ultra cienkie ramki  

HAS, ultra cienkie ramki

 

HAS¹, zakrzywiony²

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 − two =

More in Bez kategorii

%d bloggers like this: