Connect
To Top

iiyama z nagrodą EMEA Rising Star przyznawaną firmom z największą sprzedażą w Europie

Nagrody EMEA Rising Star przyznawane są przez Global Technology Distribution Council (GTDC), będącą instytucją jednoczącą największych światowych dystrybutorów na rynku technologicznym. iiyama znalazła się w gronie firm, które w ubiegłym roku osiągnęły największy wzrost sprzedaży za pośrednictwem europejskich dystrybutorów.

Ceremonia rozdania nagród EMEA Rising Star miała miejsce podczas odbywającej się, w dniach 13-14 czerwca, w Wiedniu konferencji GTDC Summit 2017 dla regionu EMEA. Wytypowani laureaci zostali pogrupowani w czterech kategoriach, spośród których każda dotyczyła innego zakresu uzyskanego przychodu. Dodatkowa grupa dotyczyła dostawców oprogramowania. iiyama otrzymała złotą nagrodę w kategorii przychodu od 100 mln EUR do 500 mln EUR. Warto dodać, że iiyama jest jedyną firmą zajmującą się wyłącznie produkcją monitorów, która osiągnęła doskonałą sprzedaż i otrzymała to prestiżowe wyróżnienie.

Jak zauważył Tim Curran, dyrektor generalny GTDC: Laureaci EMEA Rising Star w 2017 roku to firmy innowacyjne, wybiegające myślami w przyszłość, które rozwijają się bardzo szybko i oferują szeroki wachlarz produktów zajmując różne segmenty rynku.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie organizowanych przez GTDC jest minimum dwuletni staż w prowadzeniu sprzedaży z wykorzystaniem dystrybutorów wchodzących w skład organizacji. Wyniki zbiera oraz poddaje analizie firma badawcza CONTEXT SalesWatch biorąc pod uwagę sprzedaż w przedziale od kwietnia 2016 do marca 2017 roku.

Na dołączonej fotografii, od lewej: Tim Curran (GTDC), Oliver Seeger (Iiyama), Peter van den Berg (GTDC)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sixteen − 12 =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: