Connect
To Top

iiyama zaprasza na Warsaw Comic Con

Goście Warsaw Comic Con będę mieli możliwość sprawdzenia w akcji monitorów iiyama na stoisku takich firm jak CDProjekt, MSI i Blizzone.pl. W sumie aż 60 monitorów z serii G-MASTER™ zapewni znakomitą rozrywkę podczas tego fantastycznego wydarzenia.

 

 Już tylko kilka dni dzieli nas od jednego z najważniejszych tej jesieni wydarzeń dla fanów gier, komiksów, cosplay’u, dobrej literatury… czyli całej szeroko rozumianej popkultury. Warsaw Comic Con – bo to o nim mowa – odbędzie się w najbliższy weekend, w dniach 24-26 listopada. Jak zwykle jednym z kluczowych elementów imprezy będą pokazy najróżniejszych gier komputerowych – miło nam poinformować, że w realizację tego przedsięwzięcia zaangażował się również czołowy producent najlepszych monitorów dla graczy –  japońska firma iiyama.

Od piątku do niedzieli Warsaw Comic Con zdecydowanie będzie miejscem, którego żaden szanujący się fan komiksu, fantasy, sciencie fiction, cosplay’u czy gier ominąć nie może. W programie znajdziemy też szereg prelekcji i spotkań z polskimi twórcami popkultury (pisarzami, scenarzystami, aktorami dubbingowymi, lektorami, rysownikami i twórcami komiksów), a także mnóstwo innych atrakcji, w tym: konkursy cosplay’owe, gry planszowe, karciane i figurkowe, prelekcje i spotkania z autorami książek i komiksów, koncert zespołu Percival oraz wystawy rysowników.

 

Jak zawsze, Warsaw Comic Con będzie również prawdziwą ziemią obiecaną dla fanów elektronicznej rozrywki – organizatorzy zaplanowali m.in. pokazy gier komputerowych, strefy, w których będzie można samemu spróbować sił w najnowszych tytułach oraz liczne konkursy. O zapewnienie możliwie najlepszych doznań wizualnych zadba również japoński producent monitorów dla graczy iiyama, który wyposaży w swoje produkty dwa ważniejsze z punktu widzenia graczy stoiska.

 

Pierwszym będzie strefa serwisu Blizzone.pl (to oficjalny polski fansite Blizzarda oraz spadkobierca serwisu słynnego StrefaSC.pl), w której znaleźć będzie można m.in. ponad trzydzieści stanowisk do gry wyposażonych w monitory iiyama, relacjonowany przez ItzNaix’a turniej Heroes of the Storm z pulą nagród przekraczającą 1000 zł, mini-turnieje Overwatch oraz HearthStone a także strefę chill-outu oraz wspólne zabawy na scenie.

 

Równie dużo atrakcji czeka na gości Warsaw Comic Con na stoisku najsłynniejszego polskiego producent gier, firmy CDProjekt. Monitory iiyama posłużą tam gościom, którzy zechcą spróbować sił w najnowszej grze polskiej firmy – Gwincie, czyli grze karcianej rodem z uniwersum wiedźmińskiego. Monitory z serii G-MASTER™ będą również obecne na stoisku MSI, co w sumie daje 60 monitorów zapewniających znakomita rozrywkę podczas wydarzenia.

 

Dodajmy, że goście Warsaw Comic Con będę mieli możliwość sprawdzenia w akcji najnowszych monitorów iiyama z serii G-MASTER™– czyli urządzeń od podstaw zaprojektowanych z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, oddających się graniu zarówno zawodowo, jak i amatorsko.

Wszystkie monitory z serii G-Master wspierają technologię FreeSync, oferują czas reakcji na poziomie 1ms, szeroki wachlarz wejść, głośniki i wyjście słuchawkowe oraz predefiniowane i regulowane przez użytkownika tryby gier. iiyama G-Master jest oficjalnym sponsorem kilku profesjonalnych teamów graczowych- m.in. Playing Ducks i kobiecego Riot Gaming.

 

Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 24-26 listopada, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. Niezmotoryzowanych na imprezę dowiozą bezpłatne autobusy odjeżdżające z centrum Warszawy. Więcej informacji o imprezie znaleźć można na stronie: http://warsawcomiccon.pl/pl/

 

iiyama G-Master

 

iiyama G-MASTER™ #monitors4gamers to seria monitorów dedykowanych prawdziwym graczom. Team tworzą – przeznaczony dla najbardziej wymagających zawodowców Red Eagle (1ms/144Hz), Black Hawk (1ms/75Hz),  z którym śmiało można stawiać pierwsze kroki w świecie gamingu, porywający użytkownika w inny wymiar Silver Crow (1ms/WQHD) i pozwalający w pełni zanurzyć się w świecie gier Gold Phoenix (28’’ 4K; 32’’ zakrzywiony). Wszystkie monitory z serii G-Master wspierają technologię FreeSync, mają szybki czas reakcji, szeroki wachlarz wejść, głośniki i wyjście słuchawkowe. iiyama G-Master jest oficjalnym sponsorem kilku profesjonalnych teamów graczowych- m.in. Playing Ducks i kobiecego Riot Gaming.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

one + 14 =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: