Connect
To Top

iiyama zaprasza na Warsaw Games Week

Emocje po tegorocznym PGA nie zdążyły jeszcze na dobre wybrzmieć, a już w najbliższy weekend, w dniach 13-15 października odbędą się targi Warsaw Games Week! Red Eagle i Black Hawk już tam na Was czekają!

Wszystkich odwiedzających WGW 2017 zapraszamy do hali nr 1 na stoisko MODECOM, gdzie poza super specjalnymi cenami na produkty rodzimego producenta, znajdziecie strefę Free2Play. Na 16 stanowiskach będą czekać na Was monitory iiyama G-Master #monitors4gamers gotowe by zabrać Was w świat Counter-Strike: Global Offensive oraz Rocket League. Na najbardziej wytrwałych graczy będą czekały gadżety, m.in. koszulki iiyama G-Master #monitors4gamers!

Z ciekawostek, MODECOM przygotował dwie premierowe odsłony podświetlanych podkładek pod mysz. Pierwsza z nich – MODECOM Volcano Rift RGB – jak sama nazwa wskazuje, to podkładka z pełnym podświetleniem RGB z powierzchnią z tworzywa, które zapewnia zwiększoną precyzję i komfort podczas grania. Druga z kolei, Volcano Rift V2, to model bliźniaczy do Rift RGB, wyposażony w regulowane podświetlenie w 7 kolorach. Została wykonana z tych samych wysokiej jakości materiałów, co jej siostrzany model.

Odwiedźcie stoisko MODECOM w hali nr 1 i przekonajcie się, że MODECOM Volcano Gaming i iiyama G-Master #monitors4gamers to niezawodny przepis na sukces w grze!

 

 

iiyama G-Master

iiyama G-MASTER™ #monitors4gamers to seria monitorów dedykowanych prawdziwym graczom. Team tworzą – przeznaczony dla najbardziej wymagających zawodowców Red Eagle (1ms/144Hz), Black Hawk (1ms/75Hz),  z którym śmiało można stawiać pierwsze kroki w świecie gamingu, porywający użytkownika w inny wymiar Silver Crow (1ms/WQHD) i pozwalający w pełni zanurzyć się w świecie gier Gold Phoenix (1ms/4K). Wszystkie monitory z serii G-Master wspierają technologię FreeSync, mają czas reakcji na poziomie 1ms, szeroki wachlarz wejść, głośniki i wyjście słuchawkowe oraz predefiniowane i regulowane przez użytkownika tryby gier. iiyama G-Master jest oficjalnym sponsorem kilku profesjonalnych teamów graczowych- m.in. Playing Ducks i kobiecego Riot Gaming.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 − 8 =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: