Connect
To Top

Jaki jest iPhone 7? Osobiste wrażenia z użytkowania smartfona Apple

Kupując telefon z wyższej półki oczekujemy, że będzie on spełniał nasze wszystkie wymogi. Czy taki jest Apple iPhone 7? Oto moje wrażenia z użytkowania tego smartfona.

Kończy mi się umowa, czas zmienić smartfon.

iPhone 7 został zaprezentowany początkiem września ubiegłego roku. Oczywiście, standardowo już stało się to podczas konferencji Apple w San Francisco. Polska premiera tego telefonu odbyła się 23 września 2016. Akurat miesiąc później kończyła się moja umowa z operatorem. Zastanawiałem się jaki telefon wybrać przy podpisaniu kolejnego kontraktu. Celowałem w Samsunga Galaxy S7, ponieważ polubiłem się z nim podczas dosyć długich testów. S7 zwiedził ze mną zarówno polskie góry jak i morze, a także był ze mną na wyspach. Spisywał się wyśmienicie. Ba, czasami bez problemu mogłem na nim pracować o czym pisałem. Znając rynek urządzeń mobilnych obawiałem się szybkiej utraty wartości tego smartfona. Premiera iPhone 7 była idealną okazją do tego, aby zastanowić się nad jego zakupem. Negocjacja warunków, szybka kalkulacja i takim sposobem stałem się posiadaczem tego telefonu. OK, nie wspominałem o małych utrudnieniach. Głównie chodziło o dostępność smartfonów u operatorów. Dziwne, że oferowali coś, czego nie mieli. Ostatecznie smartfon dotarł do mnie pod koniec października.

Apple iPhone 7 – jaki jest ten smartfon?

Dziesiąta generacja smartfonów z Kalifornii niewiele różni się od poprzedniej. Chodzi mi oczywiście o kwestię wizualną. Oczywiście technicznie zmian jest sporo, jednak smartfony Apple są tak dobrze zoptymalizowane, że nawet iPhone 5 zaprezentowany pięć lat temu do dziś działa dobrze. Wtedy też odbyła się premiera Samsunga Galaxy S III. Ktoś go jeszcze pamięta? Wracając do tematu iPhone 7. Uważam, że to dobry sprzęt. Robi świetne zdjęcia, działa płynnie, można pracować na jednym ładowaniu około 1,5 dnia.

Jeśli jesteście zainteresowani moją opinią na temat tego telefonu zapraszam Was na portal MenWorld.pl, gdzie opisuję kilka wad i zalet Apple iPhone 7.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × four =

More in Urządzenia mobilne

%d bloggers like this: