Connect
To Top

ISE 2018: SENNHEISER PREZENTUJE OFERTĘ BUSINESS SOLUTIONS – KOMPLETNE PORTFOLIO ROZWIĄZAŃ DLA FIRM

Podczas targów ISE 2018 firma Sennheiser zaprezentowała portfolio produktów Business Solutions – dedykowaną przedsiębiorcom kompleksową ofertę innowacyjnych rozwiązań z zakresu komunikacji indywidualnej, konferencji oraz prezentacji. Profesjonalne,  technologicznie zaawansowane i łatwe w użyciu produkty audio Sennheisera zwiększają efektywność każdego pracownika i firmy jako całości.

Firma Sennheiser jako pierwsza wprowadziła na rynek kompleksowe portfolio produktów  audio Business Solutions, które obejmuje wszystkie możliwe obszary zastosowań w przedsiębiorstwie i kładzie nacisk na wygodę oraz upraszczanie komunikacji. Każde rozwiązanie zapewnia doskonałe połączenie najwyższej jakości dźwięku i prostoty użytkowania. Oferta Sennheiser Business Solutions dzieli się na trzy główne obszary:

  1. Komunikacja indywidualna

Sennheiser oferuje bogate portfolio zaawansowanych zestawów słuchawkowych dla centrów kontaktowych, biur i zastosowań mobilnych. Wszystkie zestawy słuchawkowe niemieckiego producenta są w pełni dostosowane do trendu zunifikowanej komunikacji (UC) dzięki strategicznej współpracy ze wszystkimi kluczowymi graczami rynku UC i aplikacjami telefonii internetowej. Produkty Sennheisera wyróżniają się ponadto wysoką jakością dźwięku, wyjątkowym komfortem i doskonałym wzornictwem. Oprogramowanie HeadSetup Pro Manager, oparte na chmurze, pozwala na centralne zarządzanie, aktualizowanie i konfigurowanie wszystkich dostępnych zestawy słuchawkowe w firmie.

  1. Spotkania i konferencje

W dzisiejszych czasach spotkania biznesowe mogą odbywać się w dowolnym miejscu. Zespoły pracowników często funkcjonują w wielu oddalonych od siebie lokalizacjach, co czyni wirtualne konferencje ważnym narzędziem komunikacji. Systemy konferencyjne Sennheisera zostały zaprojektowane tak, aby te wirtualne spotkania były maksymalnie wygodne i efektywne. W ofercie producenta są zarówno małe przenośne rozwiązania, takie jak SP 220 – podwójny mobilny zestaw głośnomówiący, czy przenośne i bezprzewodowe rozwiązanie konferencyjne TeamConnect Wireless, ale także produkty do dużych instalacji stacjonarnych dla maksymalnie 400 osób takie jak TeamConnect Ceiling. Wszystkie oferują doskonałą jakość dźwięku, łatwą obsługę, szybką konfigurację i najnowocześniejsze sposoby wykonywania połączeń.

  1. Prezentacje

W trakcie prezentacji przed publicznością ważne jest, aby mówca mógł skoncentrować się na swojej prezentacji, a kwestie techniczne go nie rozpraszały. Kluczową rolę podczas wystąpień odgrywa prostota użytkowania sprzętu audio oraz jego niezawodność. System mikrofonów SpeechLine Digital Wireless firmy Sennheiser spełnia te wszystkie wymagania: jest to pierwsze rozwiązanie mikrofonowe przeznaczone wyłącznie do emisji głosu, działające bezawaryjnie i bezbłędnie dzięki automatycznemu zarządzaniu częstotliwościami i niwelacji zakłóceń. Podobnie jak wszystkie systemy mikrofonów Sennheiser, SpeechLine Digital Wireless może być zarządzany, konfigurowany i sprawdzany zdalnie za pomocą oprogramowania Sennheiser Control Cockpit.

Technologie cyfrowe i mobilne oferują ogromny potencjał: pozwalają ludziom komunikować się w czasie rzeczywistym, zachęcając wszystkich do wspólnej pracy i większej wydajności. Jednak w wielu firmach potencjał ten nie jest w pełni wykorzystywany. W niektórych przypadkach kwestie finansowe wpływają na decyzję zakupu mniej wydajnych rozwiązań. W innych przypadkach łączy się rozwiązania różnych dostawców, ale w praktyce nie działają one zgodnie z oczekiwaniami. Natomiast każdy produkt w ramach kompleksowej oferty Sennheiser Business Solutions jest zarówno łatwy w użyciu, jak i umożliwia bezproblemową pracę z innymi rozwiązaniami, dzięki czemu pracownicy mogą cieszyć się bezstresową, produktywną pracą, która zapewni sukces ich firmie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twenty − 17 =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: