Connect
To Top

ISE 2018: SENNHEISER ROZSZERZA MOŻLIWOŚCI OPROGRAMOWANIA CONTROL COCKPIT

Podczas targów ISE 2018 firma Sennheiser zaprezentowała swoje najnowsze produkty zwiększające efektywność „cyfrowego przepływu pracy”. Jednym z takich rozwiązań jest najnowsza wersja oprogramowania Sennheiser Control Cockpit, które umożliwia łatwą obsługę, kontrolę oraz zarządzanie bezprzewodowymi rozwiązaniami mikrofonowymi marki Sennheiser. Oprócz SpeechLine Digital Wireless, nowa wersja Control Cockpit od maja 2018 będzie oferować niezwykle wygodną kontrolę bardziej zaawansowanych systemów: Digital 6000, evolution wireless G3, a także zupełnie nowej serii evolution wireless G4.

Firmy oraz instytucje edukacyjne poświęcają wiele czasu i funduszy na obsługę posiadanych  systemów mikrofonowych. Sprawdzenie statusu akumulatorów oraz działania każdego z urządzeń może być wyzwaniem, gdy mikrofony są rozlokowane w wielu salach konferencyjnych, biurach oraz audytoriach. Za dużą liczbę urządzeń zazwyczaj odpowiada tylko kilka osób, co w przypadku problemów ze sprzętem może powodować duże utrudnienia. Oprogramowanie Sennheiser Control Cockpit z łatwością sprosta takim wyzwaniom.

Sennheiser Control Cockpit pełni rolę centrum zarządzania i zapewnia zdalny dostęp do mikrofonów Sennheiser pracujących w sieci, umożliwiając ich kontrolę w czasie rzeczywistym. Aplikacja działa za pośrednictwem przeglądarki internetowej w smartfonie, tablecie czy laptopie.

Interakcja między sprzętem a oprogramowaniem odbywa się w czasie rzeczywistym i zmiany w systemie dotyczące indywidualnych mikrofonów lub ich grup mogą być dokonywane zdalnie. System informuje o wystepujących awariach sprzętu, co w większości przypadków umożliwia natychmiastową reakcję i usunięcie problemu. Optymalizacja przepływu pracy przyczynia się do oszczędności czasu i pieniędzy organizacji, przy równoczesnym podniesieniu doświadczenia zawodowego pracowników.

Użyteczność i przyjazny interfejs były kluczowymi założeniami podczas opracowywania Sennheiser Control Cockpit, a dodatkowo oprogramowanie jest stale uaktualniane na podstawie informacji zwrotnej od użytkowników. Dzięki temu doskonale wpisuje się w organizację pracy i upraszcza codzienne korzystanie ze sprzętu. W efekcie użytkownicy nie muszą dostosowywać się do systemu, tylko płynnie go adaptują do swoich potrzeb.

Sennheiser Control Cockpit w wersji 2.0 będzie dostępny do pobrania od maja 2018 pod adresem: sennheiser.com/control-cockpit-software

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five + thirteen =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: