Connect
To Top

Już po polsku – Bitdefender Mobile Security for iOS

Ostatnia aktualizacja aplikacji Bitdefender Mobile Security for iOS dostarcza użytkownikom polski interfejs, dzięki któremu mogą jeszcze sprawniej i łatwiej korzystać z mobilnego antywirusa.

Jeśli posiadasz polską wersję systemu iOS i pobierzesz najnowszą wersję aplikacji Bitdefender (1.0.4 ), to automatycznie otrzymasz aplikację po polsku.

Jakie funkcje posiada aplikacja?

  • Moduł Antykradzieżowy (Anti-theft) – pozwala na zdalną blokadę, bądź wyczyszczenie i lokalizację skradzionego lub zgubionego telefonu.
  • Prywatność Konta – umożliwia ochronę konta pocztowego przed zagrożeniami, skanując w poszukiwaniu przecieków i informując Cię o stanie Twojej ochrony.

Przede wszystkim wystarczy tylko JEDNO KONTO w Bitdefender Central, aby wszystkie Twoje urządzenia były bezpieczne.

 

Dzięki łatwemu dostępowi do konta BC z poziomu przeglądarki internetowej, możesz kontrolować stan zabezpieczeń i licencji na innych swoich urządzeniach, gdy posiadasz zabezpieczenia Bitdefender na przykład na drugim telefonie z Androidem, bądź korzystasz z Bitdefender Internet Security na swoim laptopie.

Co najważniejsze – Bitdefender Mobile Security for iOS dostępny jest za DARMO w sklepie App Store.

 

Pobierz wersję na iPhone

 

Producent oprogramowania Bitdefender zapowiada, że aplikacja i jej funkcje będą rozbudowywane w nadchodzących miesiącach.

Źródło: https://bitdefender.pl/juz-po-polsku-bitdefender-mobile-security-for-ios

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 − 11 =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: