Connect
To Top

Konftel 300Wx – bezprzewodowy telefon konferencyjny z nowymi możliwościami

Konftel, producent telefonów konferencyjnych, informuje, że Konftel 300Wx został jedynym na rynku bezprzewodowym rozwiązaniem telekonferencyjnym do Twojej centrali IP lub analogowej.

– Trend w zakresie konferencji bezprzewodowych jest bardzo silny w Europie i widzimy tam ogromne zapotrzebowanie na nasz  telefon konferencyjny Konftel 300Wx – mówi Torbjörn Karlsson, Product Manager w Konftel. – Zarówno mniejsze, jak i większe firmy szukają takich opcji łączności, które umożliwią im elastyczne użytkowanie. To właśnie ta wersja telefonu Konftel 300Wx, w której można samemu wybrać stację bazową DECT, jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie wielu naszych klientów.

Bezprzewodowy telefon konferencyjny ułatwia użytkownikom wygodne organizowanie spotkań wszędzie tam, gdzie jest to konieczne w ich biurze – bez względu na dostęp do gniazdka elektrycznego czy sieci. Bezprzewodowa technologia DECT jest niezawodna i bezpieczna, a stacja bazowa jest wybierana zgodnie ze środowiskiem telefonii firmowej, czyli linią analogową lub IP (SIP). Telefon może również łączyć się z już istniejącą infrastrukturą DECT. Stacja bazowa IP DECT  umożliwia zarejestrowanie przy użyciu protokołu SIP nawet do 20 telefonów Konftel 300Wx i przeprowadzenie do 5 równoczesnych rozmów w jakości HD. Łatwa instalacja sprawia, że podłączanie dodatkowych telefonów jest intuicyjne i nie wymaga specjalistycznej wiedzy.

Jako prawdziwie hybrydowy telefon konferencyjny Konftel 300Wx ma również wejście USB audio do obsługi dźwięku z komputera i możliwość kablowego podłączenia telefonu komórkowego. W związku z tym urządzenie jest idealnym rozwiązaniem do współpracy z platformami UC, takimi jak np. Skype for Business.

– Jest to niewątpliwie atrakcyjne rozwiązanie dla firm ceniących wygodę i jakość komunikacji. System można stosować w miejscach  o różnej  wielkości i w różnych branżach. Jestem przekonana, że 300Wx jeszcze bardziej ułatwi klientom wejście w świat bezprzewodowych konferencji i spełni wymagania nowoczesnego miejsca pracy, a jednocześnie zwiększy jego produktywność – mówi Karolina Chomicka, nowy Konftel Product Manager ze strony wyłącznego importera w Polsce KONTEL.

 

Główne cechy modelu Konftel 300Wx:

  • Bezprzewodowy telefon konferencyjny obsługujący lokalnie nawet do 20 osób podczas spotkania
  • Bezprzewodowy telefon DECT łączy się z linią IP, analogową oraz obsługuje profil GAP/CAT-iq i można go zintegrować z posiadanymi bezprzewodowymi systemami DEC
  • Wytrzymała bateria umożliwia prowadzenie rozmów przez 60 godzin
  • Opatentowana technologia  OmniSound® gwarantuje wysokiej jakości rozmowy konferencyjne HD
  • USB do współpracy UC: Skype for Business, Cisco, Avaya, Mitel
  • Wbudowana funkcja nagrywania rozmów na karcie SD
  • 2-letnia gwarancja

Więcej na www.konftel.pl

 

O KONTEL

Firma KONTEL jest jednym z największych rodzimych dystrybutorów rozwiązań IT oraz sprzętu audio i wideo, w tym profesjonalnych urządzeń konferencyjnych. Aktualnie portfolio dystrybutora tworzy prawie 30 renomowanych marek, między innymi Plantronics, ClearOne, Konftel, Polycom, Yealink czy Ascom. W ofercie znalazły się także systemy fax-serwerowe, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth do różnorodnych zastosowań oraz akcesoria dla graczy. Firma KONTEL to także laureat prestiżowych wyróżnień w branży IT, między innymi Emerging Markets Distributor of the Year 2015, przyznanego przez firmę Plantronics. Więcej na www.kontel.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

11 + 12 =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: