Connect
To Top

Aktualizacja: Wygraj jedną z czterech myszy Genius

Wszystkich naszych Czytelników zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym konkursie organizowanym wraz z producentem akcesoriów komputerowych – firmą Genius. Zasady konkursu są bardzo łatwe, dzięki czemu każdy ma szansę na wygraną!

Zwycięzcy

Zwycięzcami zostali: Monika Rogowska, Daniel Kawalec, Paweł Matusik oraz Marcin Ziobro. Gratulujemy! 🙂

 

Zasady konkursu

W naszym konkursie może wziąć udział każda osoba, która polubiła nasz Fanpage na Facebooku – http://www.facebook.com/techonpl. Aby zgłoszenie było zaakceptowane przez administrację należy odpowiedzieć na jedno pytanie konkursowe: w którym roku założono firmę Genius, a także polubić Fanpage TechON.pl oraz Genius Polska i udostępnić informację o konkursie na swoim profilu.

 

Od kiedy, do kiedy?

Konkurs trwa od 08.11 do 29.11, czyli trzy kolejne tygodnie. Wyniki, czyli zwycięzców czterech myszek podamy 1 grudnia. Osoby, które zdobędą nagrody poinformujemy o tym fakcie drogą e-mailową.

 

Gdzie wysłać odpowiedź?

Odpowiedź prosimy wysyłać na adres e-mail: d.laskowski@techon.pl. W tytule należy podać: Konkurs Genius i TechON.pl

W treści e-maila, oprócz odpowiedzi prosimy dodać imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz informację: Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez organizatorów konkursu (zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 Nr 133, poz. 883 z późn. zm.).

 

Nagrody konkursowe.

Nagrodami w konkursie są cztery myszki ufundowane przez firmę Genius za co serdecznie dziękujemy!

 

1. Genius Ergo 500 Ergonomic BlueEye

Cechując się nowatorskim sensorem BlueEye 2000 dpi, działa na niemal każdej powierzchni: na marmurze, szkle dymionym, dywanie czy na pokryciu sofy. Dodatkowo, Ergo 500 posiada trzy klawisze skrótu w zasięgu palców, by zyskać dostęp do funkcji Poprzednia/Następna strona podczas przeglądania stron WWW czy dokumentów oraz szybko zmienić rozdzielczość dpi 1200/2000 DPI dla precyzyjnej i niezawodnej kontroli kursora. Luksusowy model zapewnia ultra wygodę i najwyższą możliwość poruszania nią w natłoku zadań.

Ergo 500 to ergonomiczna mysz BlueEye, która pozwala na przewijanie lub surfowanie po niemal dowolnej powierzchni!

  • Sześć przycisków myszy BlueEye o wielu możliwościach do komputerów stacjonarnych PC Potężny mechanizm śledzący 2000 dpi BlueEye działa na marmurze, szkle dymionym, dywanie czy na pokryciu sofy
  • Dodatkowe trzy klawisze skrótu dające dostęp do funkcji Poprzednia/Następna strona podczas przeglądania stron WWW i regulacji rozdzielczości 1200/2000 dpi
  • Luksusowy model zapewniający niezwykłą wygodę

 

2. Genius DX-7000

Specyfikacja techniczna:

  • rozdzielczość: 1200dpi,
  • przyciski: 3 (łącznie z rolką),
  • rodzaj połączenia: bezprzewodowo, odbiornik USB,
  • kompatybilna z: Windows, MacOS,
  • częstotliwość próbkowania: 125Hz,
  • budowa: błyszczący plastik i gumopodobne tworzywo,
  • dodatkowe cechy: podręczny schowek na odbiornik USB, możliwość przyczepienia myszy w dowolnym miejscu

 

3. Genius DX-7100

Mysz wyposażono w sensor optyczny o rozdzielczości 1200 DPI z technologią śledzenia BlueEye. Dzięki temu powinna ona pracować na każdej powierzchni. Komunikacja z komputerem odbywa się w paśmie 2,4GHz. Zastosowano także system przeciwdziałania interferencji. Genius DX-7100 wyposażono w 5 przycisków, w tym dwa programowalne. W zestawie znajduje się miniaturowy odbiornik typu „wepnij-i-zapomnij”. Dodatkowo, producent dołącza gadżet o nazwie Stick-N-Go, który powinien ułatwić transport z laptopem.

 

4. Genius DX-6010

Traveler DX-6010 to praworęczna mysz optyczna bezprzewodowa o czułości 1200 dpi marki Genius w kolorze szarym, komunikująca się z komputerem bezprzewodowo przy pomocy nanoodbiornika ze złączem USB. Wyposażona w 3 przyciski, w tym rolkę przewijania, a także teksturowaną powierzchnię pod kciuk. Częstotliwość pracy wynosi 2.4 GHz.

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 − five =

More in Wydarzenia, relacje

%d bloggers like this: