Connect
To Top

KONTEL podwójnie nagrodzony

KONTEL, jeden z największych rodzimych dystrybutorów rozwiązań IT oraz sprzętu audio i wideo, w tym profesjonalnych urządzeń konferencyjnych, otrzymała w minionym tygodniu dwa wyróżnienia – Gazelę Biznesu i tytuł Złotego Dystrybutora Yealink.

Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Kontel otrzymał tę nagrodę za swoje działania w 2017 roku. To była już 18. edycji plebiscytu organizowanego przez Puls Biznesu.

Zaś Yealink przyznał firmie Kontel status „Złotego Dystrybutora – Yealink Gold Distributor  2018”. Firmę wyróżnia na rynku to, że jest jedynym bezpośrednim dystrybutorem  tego producenta z pełnym portfolio, czyli telefonami IP, telefonami Skype for Business, telefonami konferencyjnymi oraz systemami wideokonferencyjnymi.

– Te dwie nagrody to dla nas ogromne wyróżnienie, które zarazem motywuje nas do rozwoju. Tytuł Gazeli Biznesu to znak, że dobrze zarządzamy naszą firmą. Cieszę się, że nasze starania zostały docenione. Te sukcesy to zasługa także naszych licznych partnerów handlowych – mówi Andrzej Wiśniewski, członek zarządu firmy KONTEL. – Status „Złotego Dystrybutora” to uznanie dla ciężkiej pracy i wysiłku, jaki wkładamy w promowanie wszystkich rozwiązań Yealink na polskim rynku, podjętych działań marketingowych oraz dużej ilości z sukcesem zakończonych w ubiegłym roku projektów VoIP i AV. Jestem przekonany, że będziemy dokładać wszelkich starań, żeby podtrzymać wysoką jakość naszych działań.

O KONTEL

Firma KONTEL jest jednym z największych rodzimych dystrybutorów rozwiązań IT oraz sprzętu audio i wideo, w tym profesjonalnych urządzeń konferencyjnych. Aktualnie portfolio dystrybutora tworzy prawie 30 renomowanych marek, między innymi Konftel, Polycom, Yealink, Cardo, Plantronics czy Ascom. W ofercie znalazły się także systemy fax-serwerowe, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth do różnorodnych zastosowań oraz akcesoria dla graczy. Firma KONTEL to także laureat prestiżowych wyróżnień w branży IT, między innymi tegorocznego Emerging Markets Distributor of the Year, przyznanego przez firmę Plantronics. Więcej na www.kontel.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + 2 =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: