Connect
To Top

mophie z nową kolekcją powerbanków ze złączem Lightning specjalnie dla wybranych sklepów Apple

Nowa linia rozwiązań mophie to pierwsze powerbanki ze złączem Lightning zoptymalizowane do ładowania urządzeń iOS

mophie, należąca do ZAGG Inc. firma i wiodąca marka w obszarze bezprzewodowego ładowania wprowadziła na rynek linię produktów obejmującą rozwiązania Powerstation, Powerstation XXL, Powerstation Plus oraz Powerstation Plus XL. Wszystkie nowości umożliwiają bezprzewodowe ładowanie urządzeń iPhone, iPad i AirPods i są dostępne w wybranych sklepach Apple Store oraz na stronie internetowej www.apple.com 

– Marka mophie cały czas zapewnia dodatkową energię dla wszystkich urządzeń mobilnych, a produkty z serii Powerstation oferują nowe funkcje, które pomogą użytkownikom urządzeń z systemem iOS ładować je szybciej i wygodniej niż kiedykolwiek wcześniej. – powiedział Kevin Fay, starszy menedżer ds. zarządzania produktami w firmie ZAGG. – Nasze nowe produkty Powerstation i Powerstation Plus wyposażone są w złącze Lightning, które może przyjąć do 10 W, dając użytkownikom możliwość ładowania za pomocą tego samego przewodu, którym ładują swoje urządzenia Apple. – dodał.

Powerstation i Powerstation XXL

To rozwiązania przeznaczone do ładowania iPhone’a, iPada i AirPod’a. Modele te posiadają kilka portów wyjściowych USB-A, aby równolegle szybko ładować maksymalnie nawet trzy różne urządzenia. Oferują akumulatory o pojemności 6,040 mAh i 20 200 mAh, co przekłada się odpowiednio na 20 i 70 godzin dodatkowej energii, którą do dyspozycji otrzymują użytkownicy. Obydwa akumulatory wykończone są najwyższej jakości tworzywem.

Powerstation Plus i Powerstation Plus XL

To akumulatory, które posiadają wbudowane złącze Lightning, dzięki czemu ładowanie w podróży jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dostępne w dwóch opcjach: 6,040mAh i 10,000mAh zapewniają iPhone’owi do 34 godzin dodatkowej energii. Oprócz tego powerbank zawiera również port USB-A o maksymalnym napięciu 10 W, który umożliwia jednoczesne szybkie ładowanie drugiego urządzenia. Dla dodatkowej wygody energię w Powerstation Plus XL można uzupełniać bezprzewodowo wykorzystując dowolną bezprzewodową ładowarkę z obsługą standardu Qi. Dzięki eleganckiej, smukłej konstrukcji z najwyższej jakości materiałem na górnej i dolnej płycie, linia Powerstation Plus jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia dzięki korpusowi z poliwęglanu.

Każdy produkt mophie Powerstation zawiera następujące funkcje:

  • Priorytet + ładowanie – najpierw ładowane jest urządzenie, a w drugiej kolejności powerbank
  • Wskaźnik zasilania LED – wyświetla stan ładowania i aktualny czas pracy akumulatora.
  • Potrójnie testowane certyfikowane baterie litowo-polimerowe, co zapewnia powerbankom mophie najwyższą wydajność i bezpieczne działanie.

Ceny i dostępność:

Produkty mophie Powerstation już dostępne na stronie internetowej mophie.com, Apple.com oraz w sklepach Apple.

Sugerowane ceny detaliczne:

  • Powerstation 64,95 EUR, czyli około 280 pln
  • Powerstation XXL 99,95 EUR, czyli około 430 PLN
  • Powerstation Plus 79,95 EUR, czyli około 343 PLN
  • powerstation plus XL 99,95 EUR, czyli około 430 PLN

Aby uzyskać najnowsze informacje na temat wszystkich nowych produktów mophie, nadchodzących wydarzeń i promocji, śledź mophie na Facebooku, Twitterze i Instagramie lub zarejestruj się na stronie mophie.com/innovation.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three × 3 =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: