Connect
To Top

Naprawdę duży telewizor

Dziś wybierając telewizor do pokoju, salonu patrzymy głównie na wielkość ekranu. Mniejsze znaczenie mają dla nas funkcję oraz technologie zastosowane w produkcie. Jeśli poszukujecie telewizora, który wypełni całą ścianę polecamy najnowsze dzieło Tabler Systems.

Rozmiar 5 m szerokości na 2,4 wysokości rozdzielczość 8K i panel dotykowy. To najważniejsze cechy prezentowanego telewizora. Dodatkowo zamontowano kamerę do rozpoznawania twarzy.  200 calowy kolos to gratka dla każdego zapalonego kinomana. Wystarczy, że staniemy przed telewizorem a ten wyświetli nam materiały, które ostatnio oglądaliśmy.

Telewizor idealnie nadaje się do biura czy sal konferencyjnych, bezprzewodowo połączymy się ze smartfonem, tabletem czy komputerem.  Tak duży ekran może być, również idealnym miejscem reklamy produktów. Może znaleźć zastosowanie, również w studiach telewizyjnych.  Z racji przeznaczenia cena dla klienta indywidualnego może być kolosalna. Jednak kto nie chciałby posiadać w domu 200-calowego potwora do oglądania TV.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + 5 =

More in Mobilne - news

%d bloggers like this: