Connect
To Top

Nintendo Wii U już w Polsce!

Na ten dzień czekali gracze z całej Europy. Dziś europejska premiera konsoli do gier Nintendo Wii U – następcy kultowego Wii. Wyczekiwane przez miłośników multimedialnej rozrywki urządzenie jest już dostępne w sklepie internetowym Agito.pl.

Niespotykane, zupełnie nowe doznania w dziedzinie multimedialnej rozrywki oraz rewolucyjny kontroler GamePad – tego mogą spodziewać się gracze wyczekujący z niecierpliwością premiery Nintendo Wii U. Konsola, będąca następcą kultowej Wii, debiutuje w Europie i Polsce dziś, 30 listopada i jest już dostępna w sklepie internetowym Agito.pl.

Wii U to konsola HD, do której przewidziano mnóstwo gier, wykorzystujących specjalny kontroler GamePad ze zintegrowanym ekranem dotykowym o przekątnej 6,2 cala, żyroskopem, akcelerometrem, mikrofonem, głośnikami oraz kamerą.

Konsola Wii U w dniu premiery oferowana jest w dwóch wariantach: Wii U Basic Pack oraz Wii U Premium Pack. Na Wii U Basic Pack składa się konsola Wii U z dyskiem 8GB oraz Wii U GamePad, w kolorze białym. Natomiast wybierając Wii U Premium Pack staniemy się posiadaczami czarnej konsoli Wii U oraz kontrolera Wii U GamePad z dyskiem 32GB, dzięki czemu zyskamy więcej miejsca do pobierania gier.
W Premium Pack znajdziemy również podstawkę pod Gamepada i konsolę, stację dokującą do GamePada, czujnik ruchu i grę Nintendo Land lub ZombieU. Wszystkie zestawy zawierają kabel HDMI oraz zasilacz do konsoli i pada.

Warto także wspomnieć, że kupując nowe Nintento stajemy się posiadaczami niemal kosmicznej technologii, ponieważ użyty w niej procesor IBM bazuje na rozwiązaniach opracowanych dla superkomputera Watson.

Konsola jest już mega hitem w USA. W pierwszych dniach od premiery 18 listopada w Stanach sprzedano 400 tys. egzemplarzy Wii U.

– W kilka dni po premierze konsoli Nintendo Wii U w USA konsola debiutuje w naszym sklepie i jest dostępna dla polskich graczy – mówi Kamil Kasprzykowski z Agito.pl – Poza dwoma wariantami konsoli, na początek, do Wii U dokupić można także gry Wii U Nintendo Land oraz Wii U New Super Mario Bros, a także akcesoria, np. stojak z ładowarką  i podstawkę Wii U GamePad.

 

Produkty dostępne w Agito.pl:

 

Nintendo Kontroler Wii U Pro czarny (189 zł)

Nintendo Stojak z ładowarką  + podstawka Wii U GamePad (89 zł)

Nintendo Wii U 32GB Premium Pack czarna + Nintendo Land (1499 zł)

Nintendo Wii U 32GB Premium Pack czarna + Wii U Pro Controller + ZombieU (1689 zł)

Nintendo Wii U 8GB Basic Pack biała (1379 zł)

Nintendo Kontroler Wii Remote Plus Additional Set biały(219 zł)

Nintendo zestaw akcesoriów Wii U GamePad (69 zł)

Wii U New Super Mario Bros. U               (219 zł)

Wii U Nintendo Land (219 zł)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

13 − one =

More in Gadżety

%d bloggers like this: