Connect
To Top

Nowa klawiatura dla graczy – SteelSeries Apex M750

SteelSeries Apex M750

Znany producent sprzętu dla graczy zapowiedział wprowadzenie do swojej oferty nowej klawiatury mechanicznej – SteelSeries Apex M750. Jest to sprzęt dla wymagających osób, które oczekują od sprzętu wysokiej jakości wykonania oraz odporności na uszkodzenia. Model ten wyposażony jest w 104 klawisze z przełącznikami QX2. SteelSeries twierdzi, że ich trwałość ma sięgać 50 mln kliknięć. Ramka klawiatury wykonana została z aluminium. Powinno to zapewnić dużą stabilność urządzenia.

Apex M750 posiada podświetlenie. Oczywiście mamy możliwość dostosowania trybu pracy diod. SteelSeries zapewnił klientom kilka profili. Co ciekawe, kilka z nich jest powiązana z grami. Klawiatura spodoba się fanom świecących urządzeń. Model ten posiada ciekawą funkcję ImageSync. Dzięki niej możemy zbudować złożony tryb podświetlenia za pomocą plików GIF lub też posiadać dostęp do wizualizacji dla odtwarzanego pliku audio.

Klawiatura SteelSeries Apex M750 waży kilogram, a jej wymiary to 153,5 x 454 x 46,7 mm. Model ten wyposażono w przewód o długości 2 m. Sprzęt współpracuje z oprogramowaniem SteelSeries Engine w wersji 3.11 oraz Windowsem (minimum 7) a także Mac OS X (od 10.8). Apex M750 będzie dostępny w sprzedaży od 1 września bieżącego roku. Cena? 779 złotych.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × one =

More in E-sport news

%d bloggers like this: