Connect
To Top

Nowe Brothers in Arms w produkcji

Informacja ta powinna ucieszyć fanów serii – nowe Brothers in Arms właśnie trafiło do produkcji.

Informacja to powinna ucieszyć fanów serii!

Nie da się ukryć, że realia I i II Wojny Światowej są najbardziej lubianymi sceneriami wśród graczy strzelanin. Po sukcesie Battlefield I i uczuciu niecierpliwości jaki towarzyszy nam podczas oczekiwania na Call Of Duty: World War 2, Gearbox Software zdało sobie sprawę, że kolejna część Brothers in Arms musi jednak powstać.

Wszystko jednak zapowiadało, że najnowsza odsłona części nie pojawi się zbyt prędko. Mimo zapewnień ze strony producenta, że Brothers in Arms jest bardzo ważne dla studia, nie dało się odczuć, że gra w najbliższym czasie zostanie zapowiedziana. Do czasu gdy Randy Pitchford potwierdził, że trwają prace nad nowym Brothers in Arms.

CEO Gearbox Soft podał tą informację podczas jednego z wywiadów trwających targów E3. Nie podano za dużo szczegółów, jednak wzmianki mogą ucieszyć najbardziej zagorzałych fanów. Założenia rozgrywki mają pozostać bez zmian, oczywiście nie obejdzie się bez wielu usprawnień. Jako nowinkę, możemy dodać, że w grze najprawdopodobniej znajdzie się znany z poprzednich części – sierżant Baker.

Gra zapewne będzie dostępna na komputery PC oraz na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 − 11 =

More in Gaming - news

%d bloggers like this: