Connect
To Top

Nowe serwery NAVITEL

Firma NAVITEL® zainstalowała dodatkowe serwery i zwiększyła przepustowość łącz, by zagwarantować użytkownikom szybszy dostęp do aktualizacji map i oprogramowania.

Dzięki inwestycji w kolejny sprzęt i szybsze łącza, użytkownicy przenośnych nawigacji samochodowych oraz aplikacji Navitel Navigator będą teraz mogli znacznie szybciej zaktualizować zarówno swoje oprogramowanie, jak i mapy.

– Nieustannie zależy nam na tym, aby nasi klienci otrzymywali produkty i usługi jak najlepszej jakości. Chcąc ułatwić im łatwy dostęp do programu Navitel Navigator Update Center, zainstalowaliśmy nowy serwer, który pozwala dużo sprawniej pobrać niezbędne aktualizacje i cieszyć się aplikacją Navitel Navigator na wybranych urządzeniach. Pokazujemy tym samym, że opieka posprzedażowa jest dla nas bardzo istotna i dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci czuli i wiedzieli, że mogą na nas liczyć w każdej chwili. Nad aktualnością naszego systemu czuwa ponad 400 osób, dzięki czemu dajemy naszym użytkownikom gwarancję otrzymywania najważniejszych informacji podczas procesu aktualizacji. Dzięki temu właściciele urządzeń marki Navitel mogą podróżować po Polsce i świecie bez obaw o to, czy dotrą bezpiecznie do wybranego przez siebie celu – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × four =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: