Connect
To Top

Nowe telefony Yealink z obsługą Skype for Business i Microsoft Teams

Yealink, światowy lider ujednoliconej komunikacji (Unified Communication), przedstawia trzy nowe telefony z natywną rejestracją do Microsoft Teams. Są to wideotelefony T56A i T58A oraz telefon konferencyjny CP960. Rozwiązania są dedykowane firmom, które chcą zoptymalizować jakość komunikacji biznesowej.

Wspomniane telefony Yealink będą wspierać Microsoft Teams, a telefon konferencyjny dodatkowo Skype for Business i Office 365. Oznacza to więcej niż interfejs użytkownika zgodny z wymaganiami Microsoftu, ale także np. konferencje i kalendarz S4B lub Teams. W rezultacie kontakt z partnerami biznesowymi staje się jeszcze bardziej wydajny.

„Nowe telefony od firmy Yealink w połączeniu z Microsoft Teams są znakomitym uzupełnieniem istniejącej już linii urządzeń, dedykowanej usłudze Skype for Business” – powiedział Bob Davis, wiceprezydent Office 365 Engineering. – „Cieszymy się nieustającym zaangażowaniem firmy Yealink w proces poszerzania portfolio urządzeń komunikacji biznesowej dedykowanych Microsoft’owi. Będziemy dalej współpracować aby pomagać naszym klientom w aktywnym uczestnictwie we wciąż rozwijającej się gałęzi technologii, jaką jest Inteligentna Komunikacja” – podkreślił Bob Davis.

Wideotelefony T56A oraz T58A są przeznaczone dla kadr kierowniczych i wszystkich, którzy z racji wykonywanej pracy, potrzebują zwiększenia jakości i komfortu przeprowadzanych rozmów. T56A znakomicie sprawdzi się jako nabiurkowy telefon. Natomiast T58A znajdzie swoje miejsce w pokoju dyrektora/zarządu. Korzystanie z obu propozycji od firmy Yealink może bezpośrednio przełożyć się na zwiększenie wydajności firmy. Ponadto wideotelefony mają elegancki wygląd i oferują jakość HD dla dźwięku i obrazu.

Telefon konferencyjny CP960 łączy technologie dźwięku HD od Yealink i unikalne rozwiązania audio firmy Harman. Efektem jest urządzenie, które świetnie sprawdzi się w każdej sali konferencyjnej. Niezależnie od rozmiarów pomieszczenia, czy ilości rozmawiających osób, CP960 gwarantuje krystalicznie czyste brzmienie głosu..

„Czujemy się zaszczyceni możliwością pogłębienia naszej współpracy z firmą Microsoft. Zaimplementowanie oprogramowania Teams do najnowszych produktów jest kolejnym potwierdzeniem naszych wspólnych starań w kierunku rozwoju Unified Communication” – powiedział Stone Lu, współzałożyciel firmy Yealink oraz wiceprezydent działu sprzedaży i marketingu. – „W najbliższej przyszłości planujemy jeszcze bardziej rozwinąć naszą współpracę z firmą Microsoft. Naszym celem jest przygotowywanie kolejnych produktów dedykowanych Microsoft Teams, cechujących się najwyższą jakością i mnogością funkcji.” – podsumował Stone Lu.

Oprócz urządzeń, współpracujących z Teams, oficjalnie rekomendowanymi rozwiązaniami do obsługi Skype for Business i Office 365 są: seria telefonów T4S oraz platforma do zarządzania tymi urządzeniami.

Więcej na ten temat: http://www.yealink.pl/telefony-skype-for-business.html

Pełna oferta rozwiązań Yealink dostępna jest u polskiego importera – firmy Kontel.

O Yealink

Yealink jest światowym liderem ujednoliconej komunikacji (UnifiedCommunication) oraz dostawcą rozwiązań, które pomagają firmom o dowolnym profilu biznesowym prowadzić efektywną działalność zgodnie z hasłem „łatwej współpracy”. Producent ten prowadzi sprzedaż swoich rozwiązań w ponad stu krajach na całym świecie. Nowe systemy wideokonferencyjne w ofercie Yealink integrują usługi głosowe i wideo tak, aby odpowiadać na rosnące potrzeby użytkowników oraz różnorodne scenariusze biznesowe – od spotkań małych grup w oddziałach firmy, po narady w dużym gronie w głównej siedzibie www.yealink.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four × 4 =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: