Connect
To Top

Nowy nabiurkowy telefon DECT Yealink W41P

Yealink, światowy lider ujednoliconej komunikacji (Unified Communication), przedstawia telefon nabiurkowy DECT W41P. Do oferty dołącza również wzmacniacz sygnału DECT RT30 (repeater) oraz adapter USB DECT DD10K, umożliwiający zamianę telefonów IP T41S oraz T42S w telefony IP DECT.

Poszerzenie oferty o wspomniane rozwiązania jednocześnie zwiększa zakres oferty bezprzewodowej telefonii Yealink DECT. Telefon W41P jest przeznaczony głównie do wykorzystania przez pracowników sektora małych i średnich przedsiębiorstw, gdzie elastyczność i gotowość do mobilnej pracy są kluczowymi czynnikami.

Dzięki adapterowi DD10K wkładanemu w port USB, do instalacji W41P nie jest wymagana przewodowa sieć LAN. Aby rozpocząć pracę z telefonem, wystarczy podłączyć urządzenie do zasilania, a następnie bezprzewodowo sparować je ze stacją bazową. Aby wzmocnić i zwiększyć zasięg, w którym działają telefony DECT, Yealink proponuje nowy repeater RT30.

Yealink W41P wyposażono w graficzny podświetlany ekran LCD o przekątnej 2,7″ i rozdzielczości 192×64 pikseli. Telefon zapewnia dźwięk HD zarówno w słuchawce, jak w podczas korzystania z trybu głośnomówiącego, co sprawia, że rozmowa brzmi naturalnie. 15 programowalnych klawiszy pozwala na szybką i intuicyjną obsługę wybranych funkcji lub kontaktów.

Oprócz modelu W41P, w rodzinie urządzeń IP DECT Yealink znajdują się również telefony bezprzewodowe W52P oraz  W60P. Więcej informacji na temat wspomnianych modeli można znaleźć, klikając w poniższy link:

http://www.kontel.pl/blog/stacjonary-telefon-ip-dect-w41p-yealink

Pełna oferta rozwiązań Yealink dostępna jest u polskiego importera – firmy Kontel.

O Yealink

Yealink jest światowym liderem ujednoliconej komunikacji (UnifiedCommunication) oraz dostawcą rozwiązań, które pomagają firmom o dowolnym profilu biznesowym prowadzić efektywną działalność zgodnie z hasłem „łatwej współpracy”. Producent ten prowadzi sprzedaż swoich rozwiązań w ponad stu krajach na całym świecie. Nowe systemy wideokonferencyjne w ofercie Yealink integrują usługi głosowe i wideo tak, aby odpowiadać na rosnące potrzeby użytkowników oraz różnorodne scenariusze biznesowe – od spotkań małych grup w oddziałach firmy, po narady w dużym gronie w głównej siedzibie www.yealink.pl

O KONTEL

Firma KONTEL jest jednym z największych rodzimych dystrybutorów rozwiązań IT oraz sprzętu audio i wideo, w tym profesjonalnych urządzeń konferencyjnych. Aktualnie portfolio dystrybutora tworzy prawie 30 renomowanych marek, między innymi Plantronics, ClearOne, Konftel, Polycom, Yealink, czy Ascom. W ofercie znalazły się także systemy fax-serwerowe, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth do różnorodnych zastosowań oraz akcesoria dla graczy. Firma KONTEL to także laureat prestiżowych wyróżnień w branży IT, między innymi Emerging Markets Distributor of the Year 2015, przyznanego przez firmę Plantronics. Więcej na www.kontel.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × 4 =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: