Connect
To Top

Nowy standard druku dla małych i średnich firm – HP przedstawia LaserJet MFP M433a i M436

Najnowsze drukarki A3 od HP oferują druk w wysokiej jakości przy zachowaniu rozsądnych kosztów zakupu oraz eksploatacji.

Firma HP rozszerza swoją popularną linię LaserJet, wprowadzając na rynek modele HP LaserJet MFP M433a i M436. Drukarki zaprojektowano z myślą o małych i średnich firmach, a ich wysoka niezawodność i wydajność idealnie wpasowują się w potrzeby przedsiębiorstw, które poszukują wielofunkcyjnych urządzeń za przystępną cenę.

Drukarki HP LaserJet MFP M433a i M436 umożliwiają firmom realizowanie wszystkich zadań, poprzez obsługę formatu A3, automatyczny druk dwustronny czy kopiowanie i skanowanie. Ponadto, model M436 oferuje szybkość druku na poziomie 23 stron na minutę, a M433A 20 stron na minutę*. Czas druku pierwszej strony w M433a to zaledwie 9 sekund!

Najnowsze drukarki zapewniają wysoką jakość i niskie koszty eksploatacji dzięki oryginalnym wkładom z tonerem HP i trwałym bębnom. Przedsiębiorstwa, które chcą produkować profesjonalne plany biznesowe, materiały marketingowe lub ważne dokumenty administracyjne we własnych biurach, z pewnością się na nich nie zawiodą.

Małe i średnie firmy muszą mądrze inwestować w technologie, które zwiększają efektywność i optymalizują działanie przedsiębiorstwa, a jednocześnie uważnie kontrolować swój budżet – powiedział Mateusz Wasilewski, Category Manager w HP Inc Polska – Nowe drukarki LaserJet MFP M433a i M436 zapewniają niezawodny druk tysięcy stron w wysokiej jakości. Przemyślana konstrukcja i przyciski do szybkiego uruchamiania najważniejszych funkcji sprawiają, że jest to wręcz niezbędny zakup dla każdego nowoczesnego biura.

Modele HP LaserJet MFP M433a i M436 dzięki czterem, wstępnie zaprogramowanym przyciskom do szybkiego uruchamiania funkcji oraz skanowaniu do komputera, znacznie upraszczają np. archiwizację i udostępnianie dokumentów (tylko M436). Drukarka M436 oferuje użytkownikom dodatkowe możliwości, dzięki wbudowanej łączności Ethernet oraz zdalnemu monitorowaniu.

Więcej informacji o nowej ofercie można znaleźć pod tym adresem.

Ceny i dostępność

 • Sugerowana cena detaliczna (MSRP) HP LaserJet MFP M433a – 1849PLN, urządzenie jest dostępne w Polsce od czerwca 2018
 • Sugerowana cena detaliczna (MSRP) HP LaserJet MFP M436 – od 2099PLN (w zależności od wersji)

Zastrzeżenie

 1. * Zmierzono wg normy ISO/IEC 24734 z wyłączeniem pierwszego zbioru dokumentów testowych. Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://www.hp.com/go/printerclaims. Rzeczywista szybkość zależy od konfiguracji systemu, używanej aplikacji, sterownika oraz złożoności dokumentu.

materiały prasowe / HP

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

11 − two =

More in Bez kategorii

 • Natec Panther – głośniki w drewnianej obudowie

  Głośniki Natec Panther to nowość na rynku. Pozornie zwyczajne, mają one jednak pewną zaletę stosunkowo rzadko spotykaną wśród niedrogich konstrukcji –...

  Entrymedia PR19 września 2018
 • Jaki monitor do konsoli?

    Przez lata utarło się twierdzenie, że telewizor z konsolą tworzą nierozerwalny tandem. W warunkach, gdy gracz dysponuje dużym salonem, jest...

  Gamma PR18 września 2018
 • Punkt „G” według Auralic’a

  Auralic LEO GX Reference Master Clock W erze niespotykanego dotychczas rozwoju technologicznego wysokiej klasy sprzętu audio Auralic postawił kropkę nad „i”...

  MIP17 września 2018
%d bloggers like this: