Connect
To Top

O nas

Portal TechON.pl ma za zadanie w prosty sposób przedstawiać całą różnorodność aktualnych informacji dotyczące komputerów i nie tylko. A więc mamy tutaj zarówno newsy, jak i rzetelne recenzje sprzętu, które pomagają wyrobić sobie własne zdanie na temat wybranych smartfonów, laptopów, kart graficznych czy gier. Przeprowadzane tam testy są szczegółowe i obiektywne, wykazują zarówno mocne, jak i słabe strony danego produktu. Jest to na tyle szeroka baza wiedzy, że każdy znaleźć tu może interesujące go informacje.

 TechON - włącz technologię!

Zespół portalu TechON.pl to osoby, które do misji przekazywania swej wiedzy i doświadczeń podchodzą poważnie, ale jednocześnie czerpią z tego ogromną przyjemność. Artykuły na portalu TechON pojawiają się regularnie, dlatego nie trzeba się obawiać, że jakiekolwiek ważne informacje z branżowe pozostaną niezauważone. Wszelkie zapowiedzi czy premiery od razu są ogłaszane w serwisie, dzięki czemu nie trzeba już przeszukiwać innych fachowych stron, słowem wszystko zgromadzone jest w jednym miejscu.

 

Portal jest podzielony na przejrzyste kategorie, dzięki czemu szybko można dotrzeć do wiadomości z najbardziej interesującej nas dziedziny. Dla jednych będzie to Strefa Mobilna czy Hardware, dla innych Software, a jeszcze inni od razu przejdą do kategorii Gaming. Na osobną sekcję zasłużyły też Poradniki, cieszące się coraz większą popularnością, z których można czerpać przydatną wiedzę serwowaną przez doświadczonych praktyków.

Home_-_TechON.pl_-_włącz_technologię!_-_2016-03-23_16.50.38W 2016 przeszliśmy gruntowną przemianę. Oprócz layoutu (który mamy nadzieję jest wygodniejszy dla czytelników) zmieniony został system zarządzania treścią strony na lepszy, szybszy.