Connect
To Top

OEX E-Business podpisał umowę na logistykę 5PL z firmą DGM z Hongkongu

1 lipca 2018 roku spółka OEX E-Business podpisała umowę z producentem elektroniki, firmą DGM z Hongkongu. To kolejny klient z rynku azjatyckiego, dla którego spółka z Grupy OEX będzie świadczyć usługi w zakresie sprzedaży online B2B2C w Europie.

W ramach umowy OEX E-Business będzie odpowiadać za obsługę logistyczną produktów, realizowaną w magazynach Omnichannel HUB pod Warszawą, jak również sprzedaż w imieniu klienta na rynkach europejskich, z wykorzystywaniem narzędzi eCommerce.

DGM to producent elektroniki z Hongkongu, obecny na rynku globalnym od 1997 roku. Produkuje i sprzedaje m.in. monitory, laptopy, tablety oraz akcesoria, takie jak powerbanki i USB. Firma posiada swoje filie w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Holandii, Austrii, jak również w Polsce. Umowa z OEX E-Business przewiduje współpracę w zakresie sprzedaży i dystrybucji produktów firmy DGM w regionie CEE, z pełnym wykorzystaniem możliwości operacyjnych i zastosowaniem najnowszych technologii z obszaru eCommerce, które OEX E-Business obecnie dynamicznie rozwija.

 

Naszym celem jest „zbudowanie mostu” między Azją a Europą w zakresie sprzedaży online B2B2C, ponieważ  dysponujemy odpowiednimi zasobami i technologią. Jako jedna z nielicznych firm w naszym regionie jesteśmy w stanie zaproponować klientom model logistyki 5PL – mówi Artur Wojtaszek, CEO OEX E-Business.

 

W czerwcu 2018 roku spółka podpisała również umowę na obsługę 5PL z tajwańskim producentem akcesoriów telefonicznych – GOTTA WinPlex LTD.

 

—————————————————————————————————————————————

OEX E-Business – informacje dodatkowe

 

OEX E-Business posiada ponad 17-letnie doświadczenie w obsłudze logistycznej sektora eCommerce, materiałów POS i programów lojalnościowych. Oferuje usługi logistyczne w obszarze:

  • E-commerce
  • E-procurement
  • Loyalty Programs
  • E-delivery
  • POSM Competence Center

 

OEX E-Business zarządza jednymi z większych w Polsce centrów logistycznych, dedykowanych obsłudze sektora e-commerce oraz magazynowaniu i dystrybucji materiałów marketingowych. Realizuje projekty dla kilkuset podmiotów z sektora e-commerce, największych koncernów FMCG, branży farmaceutycznej i finansowej.

Spółka oferuje usługi logistyczne w modelu 5PL: od zarządzania dostawcami, magazynowania i kompletowania zamówień, przez szeroką dystrybucję, po sprzedaż produktów dostępnymi narzędziami offline i online wraz z budowaniem świadomości marek na rynku.

 

Spółka jest częścią grupy kapitałowej OEX.

 

Więcej informacji o OEX E-Business : www.oexebusiness.com

 

—————————————————————————————————————————————-

Grupa OEX

Grupa OEX to jeden z wiodących na polskim rynku podmiotów specjalizujących się w nowoczesnych usługach dla biznesu.
W skład Grupy kapitałowej wchodzi spółka dominująca OEX S.A. oraz spółki zależne, między innymi: Divante sp. z o. o., ArchiDoc S.A., OEX Cursor S.A. i Tell sp. z o. o.

Grupa OEX świadczy usługi dla biznesu w obszarach e-commerce i e-logistyka, obsługa klienta, wsparcie sprzedaży
i zarządzanie sieciami salonów dla operatorów sieci telekomunikacyjnych.

Spółka OEX S.A. od 2005 roku jest notowana na GPW.

Więcej informacji o Grupie OEX: www.oex.pl

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eleven + 4 =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: