Connect
To Top

OMEN Challenge PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS na Gamescom 2018

Turniej OMEN Challenge w grze PUBG połączy profesjonalnych graczy, influencerów i fanów podczas tegorocznej edycji targów Gamescom, oferując nowe spojrzenie na gatunek Battle Royale.

Firma HP zapowiedziała turniej OMEN Challenge PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG), który odbędzie się na targach Gamescom w dniach od 22 do 24 sierpnia br. Dwudziestu profesjonalnych graczy i influencerów z Europy oraz USA stworzy pary z dwudziestoma najlepszymi graczami spośród fanów. Będzie to już trzecia edycja OMEN Challenge na targach Gamescom, tym razem z zupełnie nową formułą i nagrodami o wartości 150 tys. dolarów.

Każdy zespół przystąpi do 3-dniowej rozgrywki PUBG z pulą 5 tys. USD na swoim koncie, która będzie się zwiększać w momencie wyeliminowania zawodników z innych zespołów i zgarnięcia ich pieniędzy. Straty we własnych szeregach będą oznaczać uszczuplenie tej puli, a w miarę postępu turnieju, odsetek wygrywanych lub przegrywanych pieniędzy będzie wzrastał. Wprowadzone zostaną również nowe zasady do mechaniki rozgrywki, jeszcze mocniej angażujące fanów, a także dające graczom szansę na zdobycie dodatkowych 50 tys. USD:

  • Strzał dnia i strzał turnieju – widzowie będą mogli zagłosować za pośrednictwem platformy Twitch na najlepsze strzały, a zwycięzcy otrzymają dodatkowe nagrody
  • Premia – każdy wygrywający zespół będzie miał przypisaną do siebie specjalną premię na kolejny mecz, dzięki czemu będzie wart więcej pieniędzy dla każdego, kto go wyeliminuje

Pojedynki będą się toczyć na komputerach stacjonarnych OMEN by HP, zaprojektowanych z myślą o entuzjastach i profesjonalnych graczach, którzy oczekują jak najlepszej wydajności. Zestaw uzupełnią monitory OMEN by HP 25 oraz najnowsze akcesoria gamingowe OMEN by HP.

Zawody OMEN Challenge podczas tegorocznych targów Gamescom będą większe, lepsze i bardziej interaktywne niż kiedykolwiek – powiedział Chris Bohrer, dyrektor ds. Marketingu, EMEA, HP Inc. Jesteśmy niezwykle podekscytowani nawiązaniem współpracy z PUBG, oferując potencjał marki OMEN by HP pionierom gatunku Battle Royale. Zapewni to niezapomniane doznania zarówno dla profesjonalnych graczy, jak i ich fanów.

Zawody OMEN Challenge odbędą w dniach od 22 do 24 sierpnia (od godziny 14:00 do 18:00), na stoisku OMEN A051/B050 w hali 8.1 na targach Gamescom. Będą również transmitowane na żywo na platformie Twitch pod adresem www.twitch.tv/omenbyhpeurope.

Nie możemy się już doczekać zawodów OMEN Challenge PUBG! – powiedział Alex Nam, dyrektor ds. rynku EMEA w PUBG Corp. To nie będzie typowy turniej dla zawodowców. Włączenie do bitwy fanów wprowadza element rozrywki, który byłby niemożliwy w tradycyjnym sporcie. Jesteśmy niezwykle ciekawi tego, jak potoczy się rozgrywka!

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS to obecnie jedna z najpopularniejszych strzelanek. Od premiery w grudniu 2017 r. błyskawicznie zyskała uznanie e-sportowej społeczności. Jej największym wyróżnikiem jest unikalny styl rozgrywki. Pojedynczy gracze lub maksymalnie czteroosobowe zespoły rywalizują na mapie, której granice nieustannie się kurczą. Celem gry jest przeżycie do momentu, gdy wszyscy inni zostaną wyeliminowani.

Więcej informacji na temat oferty komputerów, monitorów i akcesoriów z linii OMEN by HP można znaleźć pod tym adresem.

materiały prasowe / HP

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 − 12 =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: