Connect
To Top

Panasonic i Sygic oferują zaawansowane rozwiązania do nawigacji mobilnej

Firma Sygic zajmująca się tworzeniem oprogramowania nawigacyjnego dołączyła do programu partnerskiego Panasonic ISV (Independent Software Vendor). To oznacza, że jej aplikacje i mapy przeznaczone dla branży transportowej, logistycznej, służb ratunkowych i wielu innych pracowników terenowych będą wykorzystywane we wzmocnionych notebookach i tabletach Panasonic.

Z rozwiązań firmy Sygic skorzystało już ponad 2000 flot i milion profesjonalnych kierowców na całym świecie.

Aplikacja Sygic Professional Navigation SDK (Software Development Kit) ro rozwiązanie gotowe do integracji z systemami logistyki i zarządzania flotą. Jako jedno z najbardziej elastycznych rozwiązań nawigacyjnych dla transportu, obsługuje wszystkie podstawowe systemy operacyjne. Oferuje najnowsze mapy pochodzące od renomowanych globalnych i lokalnych dostawców map z całego świata, w ponad 40 językach. Uwzględniają one między innymi ograniczenia dla ciężarówek czy pojazdów przewożących niebezpieczne materiały. Mapy zostały zaprojektowane tak, aby można je było pobrać, dzięki czemu ewentualne problemy z sygnałem nie przeszkadzają w korzystaniu z nawigacji.

Firma Sygic oferuje również interfejsy API map internetowych, geokodowania i wyszukiwania oraz planowania tras w celu optymalizacji zarządzania flotą. Komercyjny algorytm wyznaczania tras dla ciężarówek, pojazdów uprzywilejowanych, autobusów i taksówek jest używany przez milion profesjonalnych kierowców na całym świecie. Co ważne, pojedyncze źródło map i tras w internecie oraz na urządzeniach mobilnych sprawia, że rzeczywiście przejechany dystans zawsze jest zgodny z trasą zaplanowaną w biurze.

– System nawigacyjny jest kluczowym komponentem urządzeń mobilnych dla wielu naszych klientów, począwszy od firm usługowych, którym zależy na monitorowaniu i sprawnym zarzadzaniu flotą, po służby ratunkowe, których celem jest znalezienie najszybszej trasy. Dzięki bliskiej współpracy z firmą Sygic, jako preferowanym dostawcą rozwiązań GPS, będziemy w stanie zaspokoić potrzeby naszych klientów już w momencie zakupu sprzętu, dostarczając najlepsze wytrzymałe urządzenie ze zintegrowanym systemem nawigacji – mówi Sylvaine Smith, European Business Development Manager w Panasonic Computer Product Solutions.

– Notebooki i tablety Panasonic Toughbook i Toughpad to idealny sprzęt do integracji systemów nawigacyjnych Sygic z aplikacjami biznesowymi innych firm. Współpracując z wiodącym graczem na europejskim rynku wytrzymałych urządzeń mobilnych, a obecnie również najszybciej rozwijającym się producentem urządzeń typu handheld, tworzymy wydajne rozwiązanie, które usprawnia działanie floty – uważa Tomas Michalik, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju w firmie Sygic.

Program partnerski ISV firmy Panasonic ma na celu dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań w zakresie mobilnego oprogramowania biznesowego, zintegrowanych z wiodącymi na rynku wytrzymałymi notebookami Toughbook i tabletami Toughpad. Dzięki niemu Panasonic oferuje klientom aplikacje i systemy biznesowe, które zostały zaprojektowane, wypróbowane i przetestowane z myślą o poprawie wydajności pracowników mobilnych.

Więcej informacji na temat wzmocnionych urządzeń Panasonic Toughbook i Toughpad można znaleźć na stronie: http://business.panasonic.pl.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × 5 =

More in Bez kategorii

 • Natec Panther – głośniki w drewnianej obudowie

  Głośniki Natec Panther to nowość na rynku. Pozornie zwyczajne, mają one jednak pewną zaletę stosunkowo rzadko spotykaną wśród niedrogich konstrukcji –...

  Informacja prasowa19 września 2018
 • Jaki monitor do konsoli?

    Przez lata utarło się twierdzenie, że telewizor z konsolą tworzą nierozerwalny tandem. W warunkach, gdy gracz dysponuje dużym salonem, jest...

  Gamma PR18 września 2018
 • Punkt „G” według Auralic’a

  Auralic LEO GX Reference Master Clock W erze niespotykanego dotychczas rozwoju technologicznego wysokiej klasy sprzętu audio Auralic postawił kropkę nad „i”...

  MIP17 września 2018
%d bloggers like this: