Connect
To Top

Panasonic zaprezentował najnowszą wersję wzmocnionego tabletu Toughpad FZ-M1

Panasonic wprowadził na rynek odświeżony model FZ-M1 klasy fully rugged z systemem operacyjnym Windows. Urządzenie jest dostępne w wersji Standard i ekonomicznej wersji Value. Ta pierwsza została wyposażona w wydajniejszy procesor 7 generacji Intel Core i5 i jaśniejszy ekran wielodotykowy 700 cd/m2, oferuje też szereg nowych opcji konfiguracji, w tym kamerę 3D Intel RealSense oraz mikrotermowizor FLIR Lepton.

Kolejną opcją jest kamera termowizyjna FLIR Lepton dająca możliwość rejestrowania i przetwarzania obrazów termicznych w czasie rzeczywistym. Obrazy te można następnie zestawić z danymi z wielu aplikacji biznesowych, a także dodawać do nich metadane, takie jak kody QR. Kamera termowizyjna w połączeniu z wydajnym tabletem FZ-M1 może stanowić wszechstronne narządzie pracy w wielu sektorach. Oprócz oczywistych zastosowań przez służby ratunkowe, wojsko i straż pożarną, termowizja może być wykorzystywana do kontroli jakości i bezpieczeństwa produkcji, w pracach remontowych i serwisowych przez służby komunalne, a także w przemyśle naftowym i gazowym, motoryzacyjnym, lotnictwie oraz budownictwie, np. do monitorowania i diagnozowania stanu budynków.

Model FZ-M1 waży jedyne 540 g i ma grubość 18 mm. Jest odporny na upadki z wysokości do 1,5 m, a także na kurz i wodę (stopień ochrony IP65). Działa w temperaturach od -10 do 50 stopni C.

By zmaksymalizować wydajność pracy firmy potrzebują elastycznych urządzeń komputerowych, które można skonfigurować tak, by odpowiadały na konkretne potrzeby różnych pracowników. Najnowszy Toughpad Panasonic FZ-M1 i stale rosnąca oferta urządzeń peryferyjnych Panasonic jest odpowiedzią na te potrzeby – mówi Jan Kaempfer, General Manager of Marketing w Panasonic Computer Product Solutions.

Więcej informacji na temat wzmocnionych urządzeń Panasonic Toughbook i Toughpad można znaleźć na stronie: https://business.panasonic.pl/produkty-komputerowe/.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

thirteen − seven =

More in Bez kategorii

%d bloggers like this: